Litinové radiátory inspirované retro stylem jako zajímavý a funknční prvek v interiréru

Litinové radiátory byly, jsou a jistě i dále budou výborným pomocníkem pro dlouhotrvající vyhřívání místností. Jejich éra ještě neskončila…Právě naopak v současnosti jsou totiž na trhu trhu i výkonné litinové radiátory Laurens inspirované retro stylem. Litonové radiátory mohou být zajímavým a funkčním doplňkem s vysokým výkonem a dlouhou životností i ve Vaší domácnosti…

 

Delší setrvačnost sálání je předností
Litinové radiátory mají oproti jiným způsobům vyhřívání jednu obrovskou výhodu. I přes možná delší dobu počátečního náhřevu, umí litinové radiátory zajistit dlouhotrvající přísun tepla do místnosti. Sálají o dost déle než klasické radiátory a to dokonce i po vypnutí zdroje tepla (kotle). Pracují totiž s větším objemem vody a jejich výbornou akumulaci tepla zajišťuje i litina, ze které jsou vyrobeny. Právě dlouhotrvajícímu zajištění telené pohody se hodí zejména do chladnějších a větších místností.

www.laurens.czwww.laurens.cz

Retro styl dodá interiréru šmrnc
Nabídce litinových radiátorů vévodí radiátory inspirované retro stylem. Tyto radiátory se vyznačují skvělým výkonem a zajímavým designem. Litinové radiátory se díky němu mohou stát netradičním a zároveň funkčním doplňkem každého interiéru. Litinové radiátory inspirované retro stylem nabízí v modelové řadě ArtDeco společnost Laurens radiátory. Kromě těch běžně upravených nabízí společnost i litinové radiátory řady ArtDeco pro náročné v luxusním a originálním provedení s ručně leštěným povrchem kovová patina nebo v černo-zlatém či černo-stříbrném perleťovém lesklém laku, který evokuje zámecký luxusní styl!

www.laurens.czwww.laurens.cz

Extrémní výdrž poráží konkurenci
K nezpochybniteným přednostem litinových radiátorů patří jejich extrémní životnost. Vzhledem ke jejich masivní konstrukci disponují litinové radiátory extrémní odolností. Pokud se k tomu ještě přidá jedinečná technologie zpracování povrchu, kterou společnost Laurens radiátory nabízí, je možné dosáhnout životnosti litinových radiátorů až na hranici 100 let. Toho nikde jinde prostě není možné dosáhnout.

Litinové radiátory inspirované retro stylem se hodí například i do zimní zahrady.

Více informací o litinových radiátorech a další nabídce společnosti najdete na www.laurens.cz. Radiátory si také můžete prohlédnout v několika jejich studiích!

www.laurens.cz