Folie ALKORPLAN jako efektivní řešení při prosaku vody

Máte problémy s prosakem vody? Konečně se jich můžete jednou provždy zbavit, stačí, když využijete nabídky společnosti Hizol s.r.o., která přináší speciální folie ALKORPLAN…

 

 

 

Hydroizolace od profesionálů
Společnost Hizol s.r.o. se specializuje na provádění hydroizolací domů. Provedou ale i hydroizolaci jiných prostor jako jsou šikmé a ploché střechy, střešní zahrady, terasy i balkony. Zabrání jí velmi efektivně a jednou provždy právě díky speciální folii ALKORPLAN, která je vyrobená na bázi měkčeného PVC. Díky tomu je velice poddajná a práce s ní je velmi snadná. Folie umí zabránit prosaku vody ve 100%! Folie ALKORPLAN jsou navíc extrémně odolné, takže patří i do namáhaných míst. Folie mohou být vystaveny přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C. Hydroizolaci lze proto provádět i za nepříznivého počasí i během mrazů.

Izolace nové poštovny na Sněžcewww.hizol.cz

U novostaveb i při renovacích
Práce společnosti Hizol s.r.o. si můžete objednat pokud stavíte nový dům, ale i pokud rekonstruujete. Hizol s.r.o. nabízí folii ve standardní šedé barvě, ale je možné si u nich objednat folii i v jiných odstínech. 

I proti zemní vlhkosti
Mimo zmíněné činnosti umí společnost Hizol s.r.o. provádět také zemní izolace proti vlhkosti, tlakové vodě nebo radonu a realizuje i hydroizolace vodních staveb jako jsou bazény, zahradní jezírka, kalové nádrže, izolace proti ropným látkám, močovině a podobně.

Více informací najdete na www.hizol.cz.