Hledáte desky s širokou možností využití? Volte CETRIS!

Cementotřískové desky CETRIS od společnosti CIDEM Hranice, a.s. jsou právem považovány za nejkvalitnější a nejvíce univerzální produkt ve svém oboru. Jejich kvalita je známá mnoha profesionálním pracovníkům různých oborů, ale také je využijí i domácí kutilové. Kdekoli potřebujete využít kvalitní a pevnou desku, můžete se na desky CETRIS spolehnout.

 

Kde všude nachází CETRIS desky uplatnění
Cementotřískové desky CETRIS najdou uplatnění na kterékoli části stavby. Mohou být využity od základů až po střechu. V sortimentu desek CETRIS najdete desky vhodné na základy i ztracené bednění. Dále pak při stavbě jsou desky používané na podhledy a sokly. Nechybí ani podlahové systémy desek. Při stavbě odvětrávané fasády můžete využít desky CETRIS BASIC, FINISH či nové CETRIS LASUR. Dále mohou být desky CETRIS využity při požárních výstavbách nebo při opláštění  výtahových šachet. Druhů desek CETRIS je velké množství a každá deska je vhodná pro konkrétní využití.

 

cetris

 

Proč jsou desky CETRIS tak kvalitní?
Při výrobě desek CETRIS je věnována velká pozornost především kvalitě surovin i samotných výrobků. Jedná se o materiál, který je uživateli vyzkoušen již více než 20 let. První deska CETRIS byla v České republice vyrobena již v roce 1991. Od té doby prochází výrobní závod proměnami, s cílem rozšíření kapacity výroby a celkovou  modernizací. I když se výrobní závod od svého vzniku neustále rozšiřuje, jeho filozofie zůstává stejná. CIDEM Hranice chce být uznávaným výrobcem kvalitních cementotřískových desek CETRIS. Tento záměr splňuje dokonale a desky CETRIS již získaly mnoho ocenění kvality.

 

Kompletní nabídku CETRIS desek naleznete na www.cetris.cz