Papírové žaluzie jako levné ale přesto moderní a funkční řešení

Jaro je v plném proudu a sluníčko se začíná dobývat do našich domovů. Nyní je proto ten nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, jak sluníčku v jeho návštěvě zabráníme. Pokud chcete efektivní stínění pro vaše okna za velmi příjemnou cenu, jsou pro vás papírové žaluzie tím pravým řešením…

 

 

 

Žaluzie efektivně a dekorativně
Papírové žaluzie jsou efektivním způsobem, jak zastínit vaše okna a současně přivést do interiéru zajímavý prvek. Papírové žaluzie totiž umí zastínit okna stejně efektivně jako například jejich hliníkové kolegyně. Navíc žaluzie jsou velmi dekorativní, takže působí velmi elegantně. Jejich velkou výhodou je také jejich nízká pořizovací cena!

/www.rolrols.cz

Žaluzie a jejich snadná instalace
Výhodou papírových žaluzií je i jejich snadná instalace. Pověšeny je můžete mít během několika vteřin bez jakéhokoliv vrtání či použití nářadí. Zavěšení zvládnou všichni, dokonce i ženy. Stačí změřit šířku oken, odstranit krycí pásku ze samolepící vrstvy a nalepit žaluzii na okenní rám, sklo nebo stěnu. Papírová žaluzie je potom nyní plně funkční! Protože tyto žaluzie jsou bezdrátové, představují tak snadné a bezpečné řešení pro každou domácnost. Inspiraci do kuchyně najdete například na http://www.utulnydum.cz/kategorie/kuchyne.

www.rolrols.czwww.rolrols.czwww.rolrols.cz

Široká nabídka žaluzií
Papírové žaluzie najdete v nabídce společnosti ROLROLS s.r.o. Nabízí je ve třech základních barvách – černá, šedá nebo přírodní. Určitě se vám zalíbí. Papírové žaluzie najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale hodí se i do kanceláří, škol, školek nebo zdravotnických zařízení.

Více informací a kompletní nabídku i jiných druhů stínící techniky najdete na www.rolrols.cz.

Podtržené slovo žaluzie na http://www.rolrols.cz