Rolety jsou moderní a vkusný stínící prvek

Možností, jak dosáhnout kvalitního zastínění v interiéru našeho domu je hned několik. V dnešní době se již pomalu opouští trend, že stínící a temnící prvky jsou zakomponovány v interiéru, ale využívají se venkovní výrobky pro zastínění. Mezi tyto výrobky řadíme především venkovní rolety a žaluzie. Každý způsob má své výhody a je specifický. Venkovní rolety se řadí mezi nejkrásnější a nejefektivnější způsoby zastínění domů.
 
  

S roletami získáte mnoho výhod
Venkovní rolety mají velké množství odlišných vlastností v porovnání s venkovními žaluziemi. Venkovní rolety dokáží šetřit vaše finance, protože při jejich stažení neuniká z domu drahocenné teplo, což oceníte především v zimě. V létě naopak dokáží ve stavbě udržovat příjemně chladno. Další výhodou je zajištění soukromí. Při kompletně stažených roletách vás již nikdy nebudou rušit venkovní světla a budete mít absolutní soukromí, protože dovnitř nikdo neuvidí. Venkovní rolety jsou také velice odrazující pro zloděje, kteří by se chtěli do domu vloupat. Rolety jsou kvalitní prevencí proti vloupání.

rolety

Venkovní rolety Alurol jsou jistě správnou volbou
Venkovní rolety můžete najít v provedení nadokenním nebo předokenním. Oba tyto druhy jsou nazvány podle umístění schránky rolety. Velice spolehlivým výrobcem obou modelů venkovních rolet je bezpochyby společnost Alurol. Rolety od této společnosti se vyznačují vysokou odolností, bezpečným chodem a hlavně kvalitou výrobku. Oba modely rolet můžete vybírat v mnoha materiálových i barevných provedeních a také si můžete vybrat mezi ručním nebo elektro ovládáním rolet.

Kompletní nabídku naleznete na www.alurol.com.