Správné nářadí a stroje při práci jsou základem úspěchu

 

Každá profesionální firma i soukromý uživatel ví, že základem dobře odvedené práce jsou kromě zručnosti a zkušeností i kvalitní stroje a nářadí. Pokud potřebujete ke své práci také stavební stroje a vyžadujete u nich vysokou kvalitu a spolehlivost, měli byste volit renomované značky a obrátit se na prodejce poskytující kromě prvotního prodeje i kvalitní servisní zázemí. Společnost MANEK stavební stroje spol. s.r.o. nabízí značkové stavební stroje pro široké spektrum aplikací stavebního průmyslu. Firma se zaměřuje na prodej, servis a pronájem stavebních strojů.

Jaké stavební stroje v nabídce firmy naleznete?

Sortiment společnosti MANEK stavební stroje spol. s.r.o. je zaměřen na malou a střední stavební mechanizaci. Najdete zde stroje pro pozemní i silniční výstavbu, vodohospodářské i průmyslové stavby. Působíme na trhu již 20 let a firma dlouhodobě zastupuje přední světové výrobce stavebních strojů. Mezi hlavní produkty patří kvalitní diamantové kotouče a stroje pro diamantové řezání NORTON Clipper, vibrační technika Atlas Copco DYNAPAC, mobilní kompresory, generátory a bourací technika ATLAS COPCO, ponorná kalová čerpadla WEDA PUMP, elektrocentrály, čerpadla HONDA, záložní zdroje ATS MEDVED, elektronářadí Milwaukee KANGO, rozbrušovací pily a jádrové vrtání HUSQVARNA Partner, protlačovací rakety a řízené protlaky TERRA Hammer, topidla a odvlhčovače vzduchu Master a betonové pumpy Putzmeister.

Pronájem strojů v Olomouci

Pobočka v Olomouci poskytuje také pronájem nových a pravidelně servisovaných strojů renomovaných značek. Stálým zákazníkům nebo v případě dlouhodobých zápůjček nabízí výhodné slevy. V případě potřeby vám stroj dovezou přímo na stavbu. Půjčovna stavební mechanizace nabízí kvalitní stroje i služby zákazníkům.

Společnost také pronajímá mobilní kompresory a generátory Atlas Copco.

Společnost MANEK stavební stroje provádí také záruční i pozáruční servis stavebních strojů, v rámci kterého provádí pravidelné servisní prohlídky a dodává originální náhradní díly a příslušenství. Firma je certifikovaný autorizovaný servis všech značek, které zastupuje, a nejpoužívanějších značek motorů. V případě opravy nabízí náhradní stavební stroje k zapůjčení.

V nabídce služeb je i bazar stavebních strojů. Použité stavební stroje jsou pravidelně odborně servisované a u každého stroje je znám jeho původ a servisní minulost. Bazar stavební techniky nabízí pouze prověřené stroje ve velmi dobrém stavu.

Prodej, servis, půjčovna a bazar stavebních strojů – vše v zázemí jedné firmy s pobočkami v Olomouci a v Brně.

Kompletní nabídku stavebních strojů a služeb naleznete na www.manek.cz.