Foukaná izolace – tepelná pohoda za příjemnou cenu!

Zabránit úniku tepla z objektu je první krokem k tomu, jak si zajistit teplenou pohodu. Nejvíce tepla často uniká střešními prostory. Tomuto úniku efektivně zabrání foukaná izolace. Jaké máte možnosti?

 

 
  

 
Skvělá metoda s maximálním účinkem
Metoda foukané izolace je vlastně instalace kamenné vlny do stropních prostor vašeho objektu. Tato metoda izolace má hned několik výhod. První z nich je rychlost realizace. Nepotřebujete totiž nic připravovat a upravovat. Zkušení odborníci vše zvládnou během krátké chvíle a téměř bez nečistot (zateplení trámového stropu o ploše cca 100 m2 je provedeno během 3-5 hodin). Další předností je dokonalost vykrytí izolovaného prostoru – kamenná vlna vykryje 100% prostoru, takže nemusíte mít obavy ze vzniku teplených mostů.

izolace 2

Vysoká odolnost
Další benefity vycházejí ze samotného složení kamenné vlny. Ta díky svému složení nepřijímá vlhkost, takže zabraňuje vzniku jakýchkoliv plísní nebo hnilob, zabraňuje také množení škůdců. Kamenná vlna je také nesléhavá a nehořlavá (odolnost > 1000°C).

Široké možnosti požití a dlouhá záruka
Metodu foukané izolace je možné aplikovat na všech typech stropních konstrukcí. Kamenná vlna se dá aplikovat na trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce. Na provádění izolace pomocí kamenné vlny se specializuje například společnost Foukané izolace s.r.o., která kromě profesionální práce nabízí svým zákazníků bonus v podobě dlouhé záruky 60 měsíců.

Více informací najdete na www.foukaneizolace.cz.