Inovativní schodiště i zábradlí od EQUIPE DESIGN s.r.o.

Kreativitě se meze nekladou v žádném oboru lidské činnosti. O tom, že to platí i v branži schodišť, se máte příležitost sami přesvědčit díky produktům společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o. A to i přes to, že schodiště není klasickou částí domova, která je určena k modelování stylového interiéru a určování rázu obydlí. Stylová schodiště od společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o. však jasně demonstrují, že nápadité schodiště může být perfektním stylovým doplňkem domova.

  

Více než jen mnohaleté zkušenosti
Díky více než 13letým zkušenostem se můžete opřít o spolehlivého parťáka, který Vám zajistí návrh, výrobu, montáž i servis schodiště pro Vaši domácnost – interiérového i exteriérového. A to ať je toto schodiště ze dřeva nebo z kovu. Jedná se především o schodiště na zakázku. Za našlápnutím na každý schod stojí dlouholetá praxe a dlouhá řada spokojených zákazníků.

www.equipe.czwww.equipe.cz

Široká škála schodišť
Zdali i Vám někdy někdo předkládal názor, že na schodišti není co vymyslet, doporučujeme zhlédnout již realizovaná schodiště. A možnostmi z hlediska materiálů se to jen hemží – máte možnost vybírat ze schodišť točitých, celodřevěných, kombinovaných, samonosných i z masivu ve variantách dub, buk, borovice, smrk a dalších. Jednotlivé typy schodišť si máte možnost prohlédnout na oficiálních stránkách, a že se je nač dívat!

Zábradlí a zámečnické výrobky
Krom schodišť jsou v nabídce společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o. též zábradlí a rozmanité zámečnické výrobky. Z typů zábradlí můžete vybírat ze zábradlí schodišťových, podestových a balkonových. Více informací o kompletním sortimentu společnosti naleznete na

www.equipe.cz.