Půdní prostory nesmí propouštět teplo

V dnešní době se většina z nás soustředí na to, aby u rodinných domů byly dostatečně zateplené obvodové zdi. Velká většina z nás ale stále zapomíná, že teplo nejvíce uniká vrchem, což znamená střechou. Zateplení půdních prostor hraje v celkovém systému zateplení podstatnou roli.

 

 
  

Objevte pohodlnou metodu foukané minerální vlny
Způsobů, jak zateplit půdní prostory je opravdu hodně. Pro většinu z nich ale potřebujete udělat spoustu místa pro celou partu montážních dělníků, kteří zašpiní celý dům i jeho okolí. Rodinný dům se pak stává doslova staveništěm. Jediná metoda zajistí čistou práci s vynikajícím výsledkem. Je to metoda zateplení pomocí foukané minerální izolace. Tato izolace je dopravována na místo určení pomocí hydraulické hadice, která vede z nákladního auta s materiálem. Obsluhu zvládne jediný pracovník. Materiál je dopraven přesně na místo použití a nikde nevzniká žádný odpad. Tento systém umožňuje zateplení až do výšky 40 metrů a na 100 metrovou vzdálenost od objektu. Zateplovat se tak může i za plného chodu budovy.

foukané izolace

Mnoho výhod a mnoho způsobů využití
Foukanou minerální izolaci můžeme použít pro zateplení stropních a střešních konstrukcí rodinných domů, průmyslových objektů zemědělských provozů, bytových domů a ostatních budov. Po aplikaci vzniká souvislá vrstva bez tepelných mostů, kterými by mohlo teplo unikat. Tato technologie je také několikanásobně rychlejší v porovnání s ostatními technologiemi. Foukaná izolace se také může využít při opravě, nebo navýšení stávající izolace.

Více informací o foukané monerální izolaci naleznete na www.foukaneizolace.cz.