Foukaná minerální vlna zateplí téměř všechno

 

Zateplení pomocí foukané izolace se stává stále oblíbenější variantou na mnoha stavbách. Samozřejmostí je nejprve najít spolehlivou a ověřenou firmu, která vám celou realizaci zateplení zajistí a odborně provede. Mezi Špičky na našem trhu se řadí společnost Foukané Izolace s.r.o., která má na svém kontě v tomto oboru již více než 1200 realizovaných projektů.

 

Úspora je velká a návratnost vynaložených financí je zajištěná
Společnost Foukané Izolace s.r.o. pro svou činnost využívá vysoce kvalitní materiál. Jedná se o foukanou minerální vlnu. V nabídce je mnoho druhů foukané minerální vlny a vždy je pečlivě vybírán materiál, aby byl pro požadavky zákazníka co nejvhodnější. Celá realizace je velmi rychlá, a to i v případě velkých ploch na zateplení. Foukaná izolace je totiž na místo určení dopravována pneumaticky, pomocí hadice. Hadice je napojena na přistavený automobil, ve kterém je naložen izolační materiál. Foukané izolace tak putují přímo na místo určení a nikde nevzniká žádný odpad a nepořádek. Při správném provedení  realizaci může být vaše úspora až 30%. Navrácení investice je tedy možné v horizontu 4-6 let.

 

foukaná izolace

 

Co všechno můžete foukanou izolací nechat zateplit
Nejčastější využití pro foukanou minerální vlnu najdete na střechách a půdních prostorech. Zateplovány mohou být různé typy střešních konstrukcí. Společnost Foukané Izolace s.r.o. zvládne zateplit trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce. Zejména v případě vazníkových konstrukcí při zateplování hrozí zvýšené riziko vzniku tepelných mostů. Foukané izolace umožňují dokonalé zateplení bez tepelných mostů. Zateplovány mohou být také volné plochy, na kterých není vyžadována  pochůznost.(tuto lze v případě potřeby zajistit pochozími lávkami nebo novým montovaným podlahovým systémem). Foukané izolace mohou zateplit také svislé dutiny. Na realizaci zateplení svislých dutin je zpravidla potřeba pouze několik menších otvorů.

 

certifikát

 

Kompletní nabídku realizací naleznete na www.foukaneizolace.cz