Volné Byty Na Radosti jsou tu stále pro vás

Projekt Byty Na Radosti již prošel fází výstavby a na konci roku 2011 byl úspěšně zkolaudován. Protože se jedná o projekt developerské společnosti Venela a.s., který je situován v žádané lokalitě rozhraní Prahy 5 a 6, je drtivá většina bytových jednotek vyprodána. Pokud byste měli o bydlení v tomto projektu zájem, ještě stále jsou zde volné byty. Ovšem každý den jich ubývá.

 

Možnost výběru je stále velká

V projektu Byty Na Radosti byl vystavěn jeden bytový dům s 90ti novými bytovými jednotkami. Jednotlivé byty mají různé rozlohy i dispozice. Můžete vybírat byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, které mohou mít skromnou rozlohu 34 m2 až po luxusní 120 m2. Každá bytová jednotka má promyšlené uspořádání jednotlivých místností. Každý z bytů splňuje vysoké standardy nejen v oblasti funkční, ale i designové a estetické. Celý dům je považován za velmi estetický a krásně ladí se svým prostředím. Noví rezidenti bytů v projektu Byty Na Radosti se mohou těšit na vlastní balkon, lodžii nebo střešní terasu.

 

Příroda je všude kolem

Bytový dům je zakomponován na rozhraní dvou částí Prahy, které jsou obklopeny přírodou. Díky tomu jsou rezidenti v Byty Na Radosti obklopeni velkým množstvím přírodních ploch, které vybízí ke každodenním procházkám a relaxaci. Na své si zde přijdou všechny věkové skupiny. Bydlení je v klidné oblasti a spojení s centrem je jednoduché a rychlé. To vše za skvělou cenu, která je u bytů v Praze téměř nemožná. Pokud byste měli zájem o koupi levného bytu v Praze, můžete také najít přehlednou nabídku na www.nejlevnejsi-byty-v-praze.cz. Zde jsou také všechny byty popsány.

 

Kompletní informace o projektu Byty Na Radosti naleznete na www.bytynaradosti.cz.