Uvažujete o roubence? Měli byste vědět, že…

 

Roubené chalupy se opět vrací. Bydlet ve stavení, které připomíná časy dávno minulé, je stále populárnější a není divu. Moderní roubenky totiž mohou nabídnout nejen krásu ale i vysoký standard bydlení. Jak moderní roubenka vypadá a proč o ní uvažovat?

 

Použití vhodných materiálů je rozhodující
roubenkaRoubenka je druh stavby, který je primárně určený do horských a podhorských oblastí. V současné době ale nachází uplatnění i jinde. Roubenka musí být postavena tak, aby odolala i velmi nepříznivým podmínkám, proto je při její stavbě rozhodující volba materiálů. Jako nejvhodnější se jeví smrkové dřevo, které je velmi odolné. Díky němu získávají moderní roubenky i skvělé tepelně izolační vlastnosti, které jsou v současné době rozhodující. Nabízí totiž i značnou úsporu na vytápění. Do roubenek se používají také plastová okna s dřevěným dekorem, která vydají přirozeně či další izolační materiály, které poskytují komfortní  nízkonákladové bydlení.

 

Pokud chcete roubenku, musíte…
Stavba kvalitní roubenky není jednoduchá záležitost, proto pokud o její stavbě uvažujete, obraťte se na profesionály, kteří ví, jak na to. Na stavbu roubenek se v České republice specializuje společnost KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o. Za sebou mají již několik úspěšně zrealizovaných projektů a mohou vám tak nabídnout i prohlídku již postavených roubenek.

 

Podle vašeho přání!
Společnost umí postavit roubenku tak, aby naprosto vyhovovala vašim představám. Kromě samotné stavby vám mohou pomoci i s vybavením. Můžete si u nich objednat stylový nebo i moderní nábytek, který vám bydlení v nové roubence zpříjemní.

 

Více informací najdete na www.roubenkyroubal.cz