Dveře a podlahy Praha 4 od MAND CZ

Letos to už neodkládejte a pusťte se do rekonstrukce interiéru. Začněte hezky od podlahy a nezastavte se ani u dveří. Protože právě podlahou a dveřmi je nutné s rekonstrukcí začít.

Nejen pro Pražáky, a už vůbec ne pouze pro obyvatele Prahy 4, je tady specializovaná prodejna se zaměřením na dveře a podlahy – MAND CZ. V prodejně vám nabídnou i kliky a kování, stavební pouzdra pro posuvné dveře, rovněž bezpečnostní dveře s kompletním příslušenstvím. Obrovským benefitem firmy je showroom na Libušské ulici (Praha 4), kde na 320 m2 můžete veškerý sortiment vidět na vlastní oči.

 

Rekonstrukce od podlahy i podlaha do nového domu

Podlaha dává bydlení styl, rozhoduje o možnostech využití interiéru i modeluje prostor. Dát si do celého bytu, nebo alespoň do otevřených částí stejnou podlahu, znamená vše nádherně sjednotit do harmonického celku. Prostor okamžitě získává luxusní vzhled. Už není jen otevřeným, ale jednotlivé funkční části prostoru se díky podlaze prolínají a vzájemně spojují. V dnešním otevřeném obytném prostoru spojujícím obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, mnohdy i s předsíní, do jednoho celku, by měla být jednotná podlaha samozřejmostí.

TIP: Podlahy Praha 4 – přijďte si vybrat dřevěné a masivní, laminátové i vinylové podlahy.

 

Jak si vybrat správně podlahu?

Nejčastější volbou pro podlahu dnes bývají podlahy laminátové, vinylové a dřevěné. Téměř se upustilo od metrážových koberců a koberce se objevují spíše sporadicky a pouze jako kusové, které pak plní roli estetickou či odpočinkovou. Další možnosti nabízí různé keramické dlažby či lité podlahy. Ty však zdaleka nejsou tak žádnými.

 

Laminátové podlahy frčí nejvíce

Na trhu jich je nejvíce, koupíte je levně, některé modely dokonce extrémně levně. Plovoucí laminátovou podlahu si navíc zvládne položit i amatér, a to velice snadno, rychle a s minimem potřebného nářadí. A na rovinu, skládat s dětmi modely ze stavebnice Merkur je rozhodně složitější. Díky tomu nás tato podlaha nemusí stát příliš peněz. Až na výjimky se však laminátové podlahy nehodí do vlhkých prostor, i když najdete i takové, které bez problémů zastanou roli dokonalé podlahy třeba i v koupelně či v prádelně.

MAND CZ nabízí kvalitní laminátové podlahy značek Balterio a QUICK STEP. Jde o výrobky s nadstandardním designem v mnoha dekoračních liniích. Hodí se do moderních interiérů stejně tak jako do těch starších. Neurazí ani na chalupách, kde už třeba nejde staré dřevěné podlahy zachránit rekonstrukcí a nové dřevěné jsou pro majitele chalupy cenově nedostupnými. Jde o podlahy vytvářející zdravé prostředí pro bydlení bez obsahu formaldehydu.

 

Kdy volit vinyl?

Mezi laminátem a vinylem je rozdíl především v tom, že vinyl je podlahou měkkou, zatímco lamino tvrdou. Mnohdy se neví, že mechanickému poškození přece jen laminát odolává lépe než vinyl, a to i ve stejné zátěžové třídě. Vinyl však nabízí skutečnou odolnost vodě a vlhkosti. Takže může do koupelen, ke kuchyňské lince i do prádelny. Výhodou vinylu je, že je tišší, co se týče kročejového hluku. Poznáte to i při samotné chůzi, protože po vinylu se chodí měkce a podlaha nás téměř nadlehčuje. Vinyl je díky nižšímu tepelnému odporu i o něco teplejší než lamino. Nevýhodou vinylových podlah je větší rozměrová roztažnost při vyšších teplotách. Největším problémem pak je, že mu skutečně nesvědčí mrazy. Působením mrazů se nevratně mění molekulární struktura vinylu. Teplota pod bodem mrazu podlahu zničí. Je to ale spíše varování pro chalupáře, kteří zazimují chalupu, a ta v zimě promrzne. Obecně pro běžné bydlení v trvale vytápěných domech má vinyl celou řadu výhod.

TIP: Vinylové podlahy Praha 4 od MAND CZ, to jsou podlahy od značek QUICK STEP a FLOOR FOREVER VINYL.

 

Dveře nejsou jen o soukromí

Vedle podlahy bývají dveře další součástí našich obydlí, které vytváří styl a design interiéru. Nemoderní dveře dělají nemoderním celé bydlení, ošoupané a staré dveře doslova shodí i ten nejluxusnější nábytek. Vyměňte dveře a třeba zjistíte, že přesně to vaše bydlení potřebovalo ze všeho nejvíce.

MAND CZ, to jsou interiérové dveře Praha 4, které s vámi však mohou putovat směle i na vaši šumavskou či krkonošskou chalupu. Hodí se pro moderní byty, klasické domy, ale i pro naše rekreační chalupy. V showroomu i na webových stránkách lze vidět zajímavou nabídku českých výrobců dveří – MÁME RÁDI ČESKO! K dispozici máte dveře z dřevěného masivu od Czech Door, laminátové, foliované, dýhované i oblíbené bíle dveře od firmy CAG. Samozřejmostí je též nabídka posuvných dveří – po zdi i do stavebního pouzdra. Součástí dveří jsou i zárubně, včetně aktuálního hitu – skrytých zárubní.

 

Vchodové dveře jako vizitka

Vchodové dveře nás reprezentují, ale zhostit se umí i dalších rolí. Mají funkci protihlukovou, protipožární i bezpečnostní. MAND CZ, to jsou i vchodové dveře Praha 4 od českých výrobců v top kvalitě. Všechny se nabízí s profesionální montáží. Nabídku tvoří ucelené řady venkovních vchodových dveří pro domy i chalupy. Nechybí dveře v ekonomické variantě, zateplené dveře, a taktéž žádané palubkové dveře. V nabídce najdete i plechové dveře se žárově pozinkovaného plechu – zateplené i nezateplené.

Potřebujete nové vchodové dveře? V ceně vstupních dveří MAND CZ je taktéž rámová zárubeň, zadlabávací zámek, štelovací panty, v případě prosklených dveří izolační sklo (čiré nebo v designu kůry) a tepelná izolace. Povrchová úprava je na vyžádání. Volit si lze různé odstíny RAL.