Gaia Mobili – koupelna pro babičku i vnučku

Při rozhodování, jaký nábytek si pořídíte do nové koupelny, se zkuste podívat do showroomu společnosti ASSO na nejnovější kolekci Gaia Mobili z Itálie. Jedná se o ručně vyrobené zařízení do koupelen domů i bytů v doslova zámeckém stylu.

 

 

 

 

Tento starožitný nábytek je vyroben z již jednou použitých materiálů, které jsou unikátní technologií chráněny proti destrukčním vlivům vlhka. Přitom je ošetřen technikami starých mistrů. Tím se zabraňuje vytváření skvrn po rozlitých kosmetických přípravcích a podobným nehodám. Zevní strany jsou napuštěny pravým včelím voskem. Používá se především vyzrálé dřevo, u něhož nehrozí nežádoucí reakce na koupelnovou vlhkost, ale má všechny atributy pravé starožitnosti. U série Classic/ Rustic jsou např. zakonzervované cestičky od červotoče, což nejen deklaruje autentičnost materiálu, ale vytváří i ceněný starožitný prvek.

Doporučená údržba spočívá v občasném otření vlhkým hadrem, pravidelné impregnaci a dále už jen necháte pracovat čas. Originalita zpracování zařadí tento nábytek mezi trvalé součásti bytu, které stárnutím a patinováním získávají na kráse.

Dominantou každé koupelny bývá zrcadlo. I na to myslí tvůrci vybavení do koupelen Gaia Mobili. Ručně zpracovaná zrcadla Gaia jsou unikátní použitím pravého stříbra na rubové straně. Princip této metody pochází od dávných benátských řemeslníků, kteří věděli, že stříbro zaručuje dokonalé a stálé zrcadlení po staletí. Jedná se o nadčasový solitér, jenž stejně dobře poslouží babičce i její vnučce a přitom zůstane stejně krásný.

  

Inspirujete se na: www.asso.cz nebo v klientském centru se showroomem na adrese: Biskupská 8, Praha 1. Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.