Obkladové lišty i obkladové profily – špičkové kvalita a příjemná cena

Obkladové lišty i profily neodmyslitelně patří ke každé dlažbě nebo obkladům. Jedině díky nim je totiž možné dosáhnout dokonalého vzhledu. Široký výběr různých druhů obkladových lišt i profilů připravila společnost Detalon, s.r.o.

 
 

 

Špičkový design i kvalita
Detalon, s.r.o. je největším dodavatelem obkladových lišt, profilů, izolací, konstrukcí a systémů. Do jejich sortimentu patří i stavební chemie právě pro obklady a dlažby, balkony a terasy i interiérové podlahy. Specializují se především na dodávku produktů prvotřídních výrobců Schlüter-Systems KG z Německa, PROFILITEC S.p.A. a PROFILPAS S.p.A. z Itálie. Jejich zboží je určeno pro malo i velkoodběratele.

www.detalon.czwww.detalon.cz

Stačí si jen vybrat

Obkladové lišty a obkladové profily jsou k dostání v několika materiálových i designových provedeních. Obkladové profily slouží hlavně jako ukončovací lišty a jsou nabízeny v provedeních hliník, mosaz, nerez nebo PVC. Obkladové profily je možné zabudovat přímo do obkladu, takže můžete dosáhnout dokonalého vzhledu, což oceníte zejména při realizaci koupelen! V nabídce jsou také lišty k dlažbě, které slouží především jako dodatečné ukončení dlažby, rohů stěn a schodů. Obkladové lišty se hodí také všude tam, kde je potřeba provést rychlou rekonstrukci rohů. V nabídce samozřejmě nechybí ani lišty k obkladům, které se používají pro ukončení obkladů.

www.detalon.czwww.detalon.cz

Moderní design
Všechny obkladové lišty i profily jsou samozřejmě k dispozici v různých délkách, šířkách ale i v různém designovém provedení.V nabídce je například PROLIST – nová řada dekorativních obkladových lišt, které jsou přímo navržené pro vytvoření působivého a vytříbeného efektu na keramických obkladech. V kategorii obkladové profily vás potom zaujme například Schlüter-DESIGNLINE – jedná se o bordůrový profil, který vytváří opticky zajímavý vzhled obkladů a mnohem více.

Dejte obkladům a dlažbám novou tvář. Kompletní nabídku najdete na www.detalon.cz.