Moderní a levné komíny z Dánska

 

Každý dům a komfortní využívání jeho prostor závisí na několika aspektech. Určitě je zde stránka designová, které úzce souvisí s praktičností a především optimální funkčností. Právě z těchto důvodů je důležité nezapomenout na kvalitní komíny, které vám zajistí odpovídající únikovou cestu zplodin. Pojďme se společně podívat na komínové systémy z dánského království, které po Skandinávii dobývají celou Evropu.

 

Díky důmyslné technologii a materiálu pemzobetonu odpadá nutnost komíny vložkovat. Jednotlivé komínové tvarovky si zachovávají svou nadstandardní lehkost, takže práce s nimi je pohodlná i ve větších výškách, kde je nutnost práce z lešení. Komínové systémy Scancore mají tedy i další výhodu v přepravě. Díky malému počtu dílů a jejich lehkosti se dodávka stává ekonomicky šetrnější.

 

Komíny od Scancore

Společnost Scancore je dceřinou společností dánské Scancore Skorstenssystemer Aps. Díky této pobočce se nyní i vy v tuzemském kraji můžete zajímat o unikátní komíny, které šetří čas s realizací. Jde o průlomové řešení, kde se individuálně přihlíží ke každé stavbě zvlášť. Jer více než jasné, že rychlost a cena jsou nejdůležitějšími parametry v každé projektové dokumentaci, proto je dánský komínový systém natolik oblíbený. Kvalitní komín je důležitý jednak pro dokonalé odvádění spalin ze spotřebičů a rovněž k vytápění. U dlouhodobé investice tohoto charakteru se vyplatí sáhnout po té nejmodernější technologii. Jen tak vám už na celý život odpadnou starosti o tuto záležitost.

 

Komíny Scancore a jeho výhody

Komín z Dánská vyniká především ve vysoké tepelné izolaci. Vedle toho se hned nachází rychlá a snadná montáž. Záruka bezpečnosti a dlouhá životnost u nás není výhodou, ale samozřejmostí. Pro důkaz našeho sdělení poskytujeme záruku na 30 let. V Dánsku se komíny poprvé objevily před 50 lety a dodnes fungují obstojně.