Proč jsou stále nejvyužívanějším typem oken okna plastová?

 

Při výstavbě nových objektů, ale také při výměně oken ve starších objektech zákazníci stále nejčastěji upřednostňují plastová okna před ostatními druhy. Proč ale jejich obliba přetrvává, když na trhu už existují okna z jiných materiálů, která ale v oblibě výrazně zaostávají? Rozhodně to není tím, že by plastová okna měla oproti jiným materiálům kvalitativně nějak výrazně navrch a jiné materiály zaostávaly. Jaký je tedy ten hlavní důvod?

 

okno

 

Skvělý poměr ceny a kvality

Každý druh okna má své přednosti a své zápory. O tom není třeba diskutovat. Většině zákazníků jde při nákupu nových oken zejména o to, jaký je poměr ceny a kvality. Tato situace se netýká pouze nákupu oken, ale jakéhokoli zboží. Hliníková okna třeba dokáží v některých ohledech svou kvalitou své plastové konkurenty předčít, ale jejich cena je také mnohem vyšší, než cena plastových oken. Tato situace platí i pro dřevěná eurookna. Plastová okna ale nabízí velmi vysoký standard kvality za přijatelnou cenu. Poměr ceny a kvality je zde tedy vyrovnaný. Toto je hlavní důvod, proč jsou plastová okna stále nejoblíbenějším a hlavně nejvyužívanějším druhem oken na našem trhu.

 

Stabilní a kvalitní výrobci vám dají vybrat ze všech druhů

Abyste dokázali opravdu posoudit kvalitu a přednosti jednotlivých druhů oken, musíte nejprve porovnat jejich vlastnosti. Nejlepší a hlavně nezaujaté porovnání vám mohou nabídnout pouze takoví prodejci, kteří vyrábí všechny druhy oken. Výrobci hliníkových oken vám budou říkat, že tato okna jsou nejlepší. Ta samá situace nastane u výrobců, kteří se specializují jen na plastová nebo dřevěná okna. Moc výrobců všech druhů oken na našem trhu není. Přeci jen je k tomu potřeba velké technické zázemí a množství zkušeností. Mezi ty nejkvalitnější se ale řadí společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., kde opravdu najdete všechny druhy oken v širokém zastoupení.

  

okno

 

Kompletní nabídku oken najdete na www.bohemiaplast.cz