Neviditelné zábrany květinových truhlíků na parapetech

Možná přemýšlíte o tom, vyzdobit si vaše okna kvetoucími rostlinami, ale máte obavy, že vítr osázené truhlíky shodí dolů na chodník. Dokonalou službu prokáží právě spolehlivé zábrany květinových truhlíků na parapetech panelového domu. Zábrany značky Dastech jsou vyráběny z vysoce kvalitního materiálu, jakým je nerezová ocel. Špičkový materiál tohoto nenápadného designového prvku je zárukou toho, že Vám nerez zábrany budou dlouho a dobře sloužit.

 

Ty tam jsou doby, kdy městská sídliště „zdobily“ nevýrazné paneláky. Vyjma barevných fasád se na panelových domech stále častěji objevuje nápaditá květinová výzdoba. Vstříc majitelům bytů, kteří na své okenní parapety umísťují půvabné květiny, vychází firma Dastech, český výrobce a prodejce užitečných doplňků pro exteriéry panelových domů. K inovativním produktům značky  Dastech patří také užitečné a praktické nerezové zábrany truhlíků, které jsou velmi šetrné k fasádě každého panelového domu.

  

držák na květiny

 

Snadná montáž – šetrná k fasádě domu
Jde-li o výrobky Dastech, vybere si každý! U zábran truhlíků lze volit jak rozměrovou variantu, vhodnou na zákazníkovy parapety, tak i způsob uchycení. Pro omítkové fasádní povrchy se dokonale hodí rozpěrné provedení. Jeho hlavními výhodami jsou:

– montáž bez vrtání do fasády

– vhodné i pro zateplenou fasádu

  

s

 

Moderním panelákům květiny sluší
Chcete-li, aby parapety panelových domů nebyly všechny stejné, vyzdobte svá okna květinami. Venkovní pobyt pokojovým rostlinám či oblíbeným bylinkám lze dopřát bez různých násilných řešení. Každý spotřebitel si může být jistý, že díky nerezovým zábranám Dastech budou všechny květinové truhlíky v bezpečí před větrem či nechtěným pádem.

 

 

www.dastech.cz