Lehké konstrukce jsou základem dnešní architektury

Moderní architektonické postupy již nejsou založeny na využívání těžkých stavebních dílců. Naopak se velmi často využívají lehké stavební konstrukce. Tento trend je využíván nejen v oblasti výstavby hal, ale také v oblasti vnitřních stěn a také pro vnější obvodové stěny i stropy. Systém výstavby z lehkých ocelových konstrukcí najde využití všude.

 

Jaké jsou hlavní součásti montovaných systémů?
Konstrukce z lehkých ocelových prvků jsou velmi oblíbené pro své přednosti  v kvalitě a jednoduchosti výstavby. Celou konstrukci tvoří tenkostěnné pozinkované profily, ze kterých vzniká základní kostra celé stavby. Jako izolant do těchto konstrukcí je využívána minerální vlna. Tloušťka vlny se odvíjí od tloušťky samotné příčky. Nesmíme zapomínat ani na kvalitní opláštění konstrukce lehkých profilů. Pro využití na stěny jsou v nabídce různé druhy desek od mnoha různých výrobců. Pokud se ovšem chcete spolehnout na kvalitu, která je prověřena mnoha lety užívání, volte pro opláštění cementotřískové desky CETRIS.

 

CETRIS desky jsou vhodné kamkoliv
Největšími výhodami desek CETRIS je poměr kvality a ceny. Desky CETRIS totiž vynikají svou mechanickou i protipožární odolností za skvělou cenu. Jejich využití je opravdu široké. Nemusí se stát pouze vnější schránkou konstrukce, ale mohou být využity i pro odvětrávané fasády. Cementotřísková deska CETRIS® je používaná například v systémech Amtech, Lindab, Tekta. Desky CETRIS výborně zapadají do lehkých ocelových konstrukcí. Jsou jednoduché a lehké, ale přitom účinné a odolné. Oproti ostatním druhům desek přináší ještě velké množství dalších výhod.

 

Kompletní informace o deskách CETRIS najdete na www.cetris.cz