Hledáte dokonalé zateplení fasád? obraťte se na společnost PROFI am BAU CM, spol. s r. o.

Kvalitně zateplený domov je prvním krokem ke spokojenému bydlení. Stále hledáte ten správný způsob, jak toho dosáhnout? Přestaňte s tím! Řešení pro vás mají odborníci z PROFI am BAU CM.

 

zatepleniModerní postupy spojené s kvalitou zaručí úspěch
Společnost PROFI am BAU CM nabízí zákazníkům pouze nejvyšší kvalitu. To se týká všech dodávaných produktů. Mezi ty se řadí i kontaktní zateplovací systémy (ETICS) PROFI, které garantují plnou funkčnost zabudovaného systému po dobu 25 let.

 

Zateplovací systém je vhodný pro všechny druhy fasád
PROFI am BAU CM pro své zákazníky připravila dva druhy zateplovacích systémů. Jedná se o Profi EPS-System. Tento kontaktní zateplovací systém je tvořen izolantem z polystyrenových desek. Profi EPS-System najde využití na většině zateplovaných staveb, jako jsou rodinné domy, bytové domy a průmyslové objekty. PROFI am BAU CM nabízí také Profi Steinwolle-System (MW). Zde se jedná o kontaktní zateplovací systém s izolantem z minerální vlny. Tento systém najde využití především na stavbách s požadavkem na zvýšenou požární odolnost.

 

Tato řešení jsou kvalitní a prověřená
Oba zateplovací systémy, nabízené společností PROFI am BAU CM splňují všechny technické požadavky kvalitního zateplovacího systému. Navíc jsou prověřeny nezávislým a státem autorizovaným, zkušebním ústavem a samozřejmě odpovídají kritériím směrnice ETAG 004 a ostatním platným předpisům.

 

Vždy je o krok napřed
PROFI am BAU CM nabízí vždy něco navíc. Pro zákazníky připravili také unikátní zateplovací systémy Profi UNI. Jedná se o zateplovací systémy Profi UNI-EPS a Profi UNI-MW. Ty slouží pro zateplení podkladu ze zdiva nebo z betonu. Mimo to, dalším typem podkladu jsou desky na bázi dřeva nebo ocelový plech od tloušťky 0,6 mm. Oba systémy jsou samozřejmě certifikovány.

 

Pokud se chcete o zateplovacích systémech od PROFI am BAU CM dozvědět více, podívejte se na www.profiambau.cz