Čistírna odpadních vod? Z čeho se vlastně skládá?

Čistírny odpadních vod jsou v dnešní době velmi oblíbené. Skládají se z celoplastové nádrže, která je rozdělené přepážkami na jednotlivé technologické prostory. Uvnitř takové nádrže je dále provzdušňovací systém skládající se z provzdušňovacích elementů, rozvodu vzduchu, mamutek a nosičů biomasy. Dohromady tak vše tvoří kvalitní čistírnu odpadních vod.

 

Jak probíhá čištění?
Celkové čištění odpadní vody je založeno na kombinovaném působení různých anaerobních a aerobních bakteriálních kultur. Díky tomu je dosahováno naprosto nejvhodnějšího průběhu biologického rozkladu, včetně rozložení biologicky odolných látek, mezi které patří i saponáty, tuky a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i plynulé prokysličování vody, které zajišťuje provzdušňovací element s vysokou aerační schopností.

 
24

Od koho si čistírnu odpadních vod nechat vybudovat?
Pakliže nemáte ani tušení, od koho si nechat kvalitní čistírnu odpadních vod vybudovat, rozhodně se obraťte na firmu POOLONE.CZ. Tato společnost totiž působí v oboru výroby různých nádrží již řadu let a to konkrétně od roku 2002. Není tak pochyb o jejich nasbíraných zkušenostech. Jejich výrobky jsou nabízeny po značkou POOLONE od roku 2009 a za tu dobu i získali mnoho spokojených zákazníků.

31

Plastové nádrže, filtry, plastové jímky – to je POOLONE.CZ
Zhruba největší část výroby firmy POOLONE.CZ představují plastové jímky, septiky a vodoměrné šachty. Dále nabízejí kvalitní plastové bazény, pískové filtry a další typy nadzemních nádrží. Jejich sortiment je prostě opravdu široký. Nebojte se na ně obrátit.

Více informací naleznete na www.poolone.cz.