I nábytek z masivu se dělí podle kvality. Jaký vybírat?

 

O nábytku z masivu se všeobecně traduje, že se jedná o stylový a kvalitní nábytek, který si svou krásu zachovává dlouhodobě a je velmi odolný. To je samozřejmě pravda, jen byste měli vědět ještě drobné detaily. Ty se týkají především tvrdosti dřeva, ze kterého je nábytek vyrobený. Nábytek z měkkých dřevin nemůže mít takovou odolnost, jako nábytek z tvrdých druhů dřeva. Při výběru si tedy dejte pozor na to, jak nábytek vybíráte.

 

Masivní nábytek musí být vkusný a odolný

Bohužel v dnešní době spojení masivní nábytek ještě automaticky neznamená, že se jedná o nábytek kvalitní. Nejčastěji se nábytek vyrábí z měkkých dřevin – smrk, borovice. Tyto dřeviny se ale odolností nemohou vyrovnat tvrdým dřevinám. Nábytek z tvrdých dřevin je mnohem pevnější, odolnější a má osobitý vzhled. Již na první pohled působí dojmem luxusu a elegance. Tvrdé dřeviny můžete najít i u nás nebo můžete vybírat koloniální nábytek z exotických druhů dřeva. Výběr je pouze na vás. Kde takový nábytek najdete?

 

AV interiéry vám přináší nábytek z masivu v široké nabídce

Pokud hledáte opravdu kvalitní, vkusný a odolný nábytek z masivu, můžete navštívit stránky avinterieryshop.cz. Zder v této kategorii budete mít opravdu pestrý a rozsáhlý výběr. Pozornost je zde nejvíce soustředěna na nábytek z masivu z tvrdých dřevin. Můžete zde vybírat dubový nábytek od tuzemských výrobců nebo se můžete podívat i do exotiky. Společnost AV Interiéry s.r.o. se totiž soustředí také na dovoz koloniálního nábytku z exotických dřevin. Ty jsou nakupovány přímo od výrobců v exotických zemích (Indie, Thajsko, Indonésie a z mnoha dalších).

 

Kompletní nabídku masivního nábytku naleznete na www.avinterieryshop.cz.