Nemáte pro mytí oken buňky? Výškové práce Brno je za vás dokonale vyčistí

S manželkou jsme se rozvedli po deseti letech manželství. Musím uznat, že za tu dobu, kdy se žena starala o naši domácnost a já nikdy nemusel hnout při uklízení prstem, jsem hodně zlenivěl a nenaučil se zvládat běžný chod domácnosti. Po několika neúspěšných pokusech dát dům do pořádku, jsem došel k názoru, že pro některé práce prostě nejsem stavěný, a proto jsem vzdal mytí oken a rozhodl se je svěřit profesionálům.

Na internetu jsem strávil několik hodin hledáním ideální úklidové firmy. Pročetl jsem různé weby, které radily, jak na úklid domácnosti, a našel jsem při tom nemálo pozitivních hodnocení služeb, které poskytuje A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, čištění fasád, mytí oken Brno. Objednal jsem mytí oken zde. Slečna, která objednávku zakázek vyřizuje, byla velice schopná. Podala mi jasné informace o službách servisu, vytvořila mi předběžnou cenovou kalkulaci a domluvila se semnou na termínu, který mi nejlépe vyhovoval.

Nečekal jsem, že by vyřízení objednávky mohlo jít tak hladce, a doufal jsem, že se zádrhel nevyskytne při další fázi naší spolupráce. Bál jsem se zbytečně, všechno šlo jako na drátcích. Přesně na čas se u mých dveří objevili pracovníci A SERVISU, okamžitě se dali do práce, kterou provedli velice důkladně. S profesionální důsledností uklidili celý okenní prostor, vymetli pavučiny a prach, vyčistili parapety, rámy, kliky, okna rozšroubovali a omyli i vevnitř.

Předpokládal jsem, že si na čištění přivezou spoustu speciálních prostředků, ale jim stačil jen jeden saponát a závěrečné leštění zvládli jen na sucho s hadrou. Vysvětlili mi, že tady by byla další čistidla jen na škodu, nejlepší leštění se provádí bez leštidla, s pomocí bavlněné pleny. Výsledek jim dal zapravdu. Okna se jen blyštěla. Svoji práci odvedli naprosto perfektně.

 

Nechodíte rádi pěšky? Možná je načase začít

V dnešní době je téměř samozřejmostí přesouvat se v autě i na velmi krátké vzdálenosti, ačkoliv chůze skýtá mnoho výhod.  Nebo si nastoupí do autobusu či tramvaje, která je na jejich cílovou stanici přiveze také. A často se svezou i tam, kam to mají pěšky pouhých dvacet minut.

Pro většinu lidí není možné docházet každý den do práce pěšky, ale svižná procházka dvakrát týdně má lepší účinky než dlouhé hodiny v posilovně. Během procházky se vám totiž v těle rozproudí krev, takže zásobujete buňky kyslíkem a posilujete tak srdce.

40014272 - carpet cleaning with vacuum cleaner and copy space

Dále odborníci tvrdí, že budete-li chodit svižně a v pohodlných botách, zvýší se vám srdeční aktivita, čímž se začnou spalovat tuky a posilovat svaly. Důležité je zvyknout si na pravidelné procházky – už po třech měsících pravidelné chůze se upraví látková výměna a začne se snižovat cholesterol.

Procházka má i vliv na kvalitu vašeho spánku. Tělo se při chůzi snadněji zbavuje toxických látek, takže budete mít více síly a lépe usnete. Nehledě na to, že čerstvý vzduch vám pročistí hlavu a budete spát celou noc jako mimino a bude se vám pak i lépe vstávat.

A co určitě potěší lidi, kteří dbají na životní prostředí, tak to, že nohy jsou ekologicky nejvhodnější dopravním prostředkem. Výfukové plyny se nedýchají moc příjemně, dopravní prostředky ale plošně zakázat nemůžeme. Alespoň pro dobrý pocit se občas projděte do práce. A ušetří vám to i peníze, které poté raději investujete někam jinam. Třeba do vaší domácnosti. Chcete si už delší dobu nechat vyčistit koberec? Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno,  vám za příznivou cenu vyčistí koberec tak skvěle, že vydrží dlouho čistý a bude vypadat jako nový a váš byt najednou úplně prokoukne.

 


TAG