Investice do zateplení se opravdu vyplatí

Investice do zateplení budov je v dnešní době téma, o kterém slýcháme téměř dnes a denně. Existuje mnoho způsobů a metod, jak zateplit objekt tak, aby z něj teplo neutíkalo zbytečně ven. Existují ovšem místa, kterými teplo uniká více, než jinde. Tato místa by se měla zateplit přednostně. O která místa se jedná? Především o strop a střechu.

Střechou uniká velké množství tepla
Fakt, že nejvíce tepla uniká střechou a stropní konstrukcí je opravdu podložený. Všichni jistě známe již ze základní školy, že teplý vzduch stoupá vzhůru. Proto, když v místnosti topíme, teplý vzduch stoupá vzhůru, proniká stropem a následně střechou pryč. S tímto teplým vzduchem také unikají vaše finance, které jste museli vynaložit na vyhřívání místnosti. Tento problém můžete vyřešit jednoduše, pokud se rozhodnete stropní konstrukci zateplit. Vhodnou volbou zateplení stropních konstrukcí můžete ušetřit až 30% procent stávajících nákladů na vytápění a tato investice se vám vrátí v horizontu 4-6 let.

foukaná izolace

Volba správné metody zateplení je základem spokojenosti a úspor
Možností a metod, jak zateplit stropní konstrukce je mnoho. Žádná ovšem nedosahuje takových výsledků, jako zateplení pomocí foukané izolace. Realizace tohoto typu zateplení probíhá tak, že izolační materiál je dopravován k zateplované konstrukci pneumaticky, pomocí hadice. Ostatní technologie zůstává na nákladním autě, které stojí před objektem. Společností, která se tímto druhem zateplení zabývá již dlouhodobě je firma Foukané Izolace s.r.o. Svým zákazníkům může nabídnout opravdu profesionální služby s více než 16ti letými zkušenostmi v tomto oboru. Dokonale znají nejlepší postupy a vhodná řešení pro vaši stavbu. Jejich profesionální tým je připraven na jakoukoli zakázku kdekoli v republice.

Více informací najdete na www.foukaneizolace.cz.