Bezpečnostní okna a dveře na ochranu rodinného domu bohužel nestačí

Riziko vloupání do rodinného domu je v dnešní době bohužel stále vyšší. Zloději se jen tak před něčím nezastaví. I když například prodejci oken a dveří deklarují, že jejich produkty dokáží zloděje zastavit, realita je taková, že ho maximálně jen o chvíli zdrží.

 

Ani mříže do oken v dnešní době nejsou ideálním produktem ochrany, protože zase omezují chod domácnosti. Moderní variantou ochrany objektů jsou v současnosti zabezpečovací systémy.

 

Zabezpečovací systémy ušité na míru každému domu

V současné době jsou zabezpečovací systémy nejspolehlivější a také nejefektivnější variantou zabezpečení rodinných domů. Systémy zabezpečení se skládají z různých typů detektorů, které samozřejmě běžnému chodu domácnosti nijak nevadí. Některé z nich slouží k ochraně místností, jiné k ochraně pláště budovy, tedy oken a dveří.

 

Detektory mohou hlásit jakýkoliv pohyb oken a dveří nebo osob v místnosti. Výběr detektorů je možné přizpůsobit individuálním požadavkům každého objektu. Každá stavba má svá specifika a tak by žádný zabezpečovací systém neměl být stejný. Různorodost instalace zabezpečovacích systémů také ztěžuje práci zlodějů. Ty totiž nemohou tušit, co na ně v interiéru čeká.

 

 

Ovládat můžete kdekoli a kdykoli

Zabezpečovací systémy je díky moderním technologiím možné ovládat téměř odkudkoli a kdykoli. Samozřejmě, že hlavní možností jeho ovládání je ovládací panel, ale u specializovaných firem v této oblasti je možná i volba dálkového ovladače. Moderní systémy je možné propojit s chytrým telefonem nebo ovládat pomocí notebooků a tabletů.

 

 

 

 

 

 

    

S kamerami máte dokonalý přehled

Zabezpečovací systémy samozřejmě nemusí být tvořeny výhradně jen detektory v různém provedení, ale i bezpečnostními kamerami. Právě kamerové systémy umožňují mít o aktuálním stavu v objektu i jeho okolí naprostou kontrolu.

 

Sami se můžete přesvědčit, jaká je v domě situace, když vám přijde ze zabezpečovacího systému varovný signál. Další součástí těchto systémů mohou být třeba docházkové systémy, ale ty jsou využívány hlavně ve firmách.

 

Dokonalou práci odvedou jen specialisté

Při výběru a navržení ideální ochrany vašeho domu se vždy obraťte na specializovanou a hlavně zkušenou společnost. Jedině taková společnost totiž disponuje všemi prvky zabezpečovacích systémů a je schopná navrhnout s jejich pomocí ideální systém ochrany domu.

 

Mezi takové společnosti na našem trhu patří například Zabezpečení Ing. Jaroslav Bezouška. Ta využívá výhradně systémy společnosti PARADOX, specializované výhradně pro oblast ochrany domů. V nabídce najdete různé detektory, kamerové systémy i docházkové systémy a mnoho dalších produktů a služeb.


Detailní informace a nabídku najdete na www.zabezpeceni-bezouska.cz.