A co takhle se rozhodnout pro roubenku?

 

Hledáte netradiční bydlení, které by přesně vystihlo vaše dlouholeté vize? A co takhle se přesunout o nějaké to století vzad a nechat se inspirovat stavební kulturou našich babiček? Roubenky jsou v posledních letech velkým hitem, působí na majitele útulně a poskytují dokonalý prostor pro opravdovou relaxaci a harmonii s přírodním materiálem. Tato dřevostavba je skvělou šancí, jak svůj život popostrčit správným směrem.

 stavba

 

Roubenky na klíč

Nemáte na výstavbu roubenky peníze? To vůbec nevadí, profesionální stavařská firma, která se specializuje výhradně na stavbu roubenek a dřevostaveb, poskytuje svým klientům možnost kompletace roubenky na klíč.

Stačí si jen domluvit na výsledné vizáži, interiéru a do několika měsíců se stanete majiteli pohádkové dřevostavby s perfektním tepelnou izolací a přírodním vzhledem. Interiér je volitelný, takže si ho můžete přizpůsobit vlastním požadavkům a společnost Roubenka Roubal vaše tužby okamžitě promění ve skutečnost.

 chata

 

Jak probíhá výstavba roubenky

Ze všeho nejdříve je důležité sehnat stavební povolení, to ve většině případů nezabere více jak 4 měsíce. Roubenka se zhotovuje na kvalitní armovanou základovou desku. Hrubá stavba je realizována do 1,5 měsíce.

Doporučuje se nechat roubenku přes zimní sezónu vymrznout a se stavební činností začít hned z jara. Dokončovací práce jsou hotovy do 1 až 1,5 měsíce a následně je roubenka ihned obyvatelná. Cenové kalkulace roubenek jsou vyhotovány pro každého klienta zvlášť, musí se zohlednit několik určitých faktorů – ta je následně zájemcům poslána a po odsouhlasení se začíná s realizací.

 

Pokud vás roubenky a dřevostavby zajímají, přejděte na stránky stavařské společnosti http://www.roubenkyroubal.cz/