Máte na zahradě místo, kde ukryjete své auto před sněhem a mrazem?

Teploty pod bod mrazu ještě pár týdnů nepůjdou, ale už nyní je správný čas přemýšlet nad zimním obdobím. Majitelé zahrádek musí na zimu své zahrady připravovat, na rodinných domech je zapotřebí udělat tepelně-izolační opatření a nesmíte zapomínat ani na svůj automobil. Nemáte u rodinného domu garáž, kam byste mohli auto uklidit? Už nyní vás děsí ranní zametání sněhu z kapoty společně s odstraňováním námrazy? Kam auto uklidit, když nemáte garáž?

 

Stačí na zahradě postavit dřevěné garážové stání

Ještě stále máte čas na to, abyste připravili vašemu automobilu zimní úkryt. Výstavba nové garáže je složitým stavebním krokem, na který už před zimou není čas. Zejména pokud se jedná o zděnou garáž. Nemusíte ale stavět jen zděnou garáž. Velmi efektivním řešením mohou být dřevěná garážová stání. Ta jsou také plnohodnotným úkrytem auta před mrazem a sněhem.

 

Najděte si specialistu a nechte si vyrobit stání podle vlastních představ

Garážové stání můžeme velikost přesně takovou, jakou potřebujete. Doporučujeme kontaktovat specialistu na dřevěné stavby, se kterým proberete veškeré náležitosti spojené se stavbou a vyberete správný druh garážového stání pro vaše potřeby. Mezi největší tuzemské specialisty na dřevěné stavby na našem trhu patří společnost Delta Svratka s.r.o. Tato společnost má ve svém výrobním programu velké množství dřevěných domků a konstrukcí z kvalitního masivního dřeva. V nabídce společnosti najdete dřevěné pergoly, altány, zahradní domky, chaty, rekreační chalupy a právě garážová stání. Garážová stání jsou nabízena v několika variantách provedení a v několika velikostech. Základními kategoriemi jsou garážová stání se sedlovou střechou, garážová stání s pultovou střechou a garážová stání se skladem.

 

Detailní nabídku naleznete na www.domky-delta.cz.