Jak na graffiti a plísně? Jednoduchý systém odstraňování a likvidace v Brně

 

Mám umění velmi ráda. Ráda o něm píšu, ráda ho pozoruji, ráda ho obdivuji. Umění se skrývá i tam, kde byste ho nejméně čekali. Na mé omítce ale ne. Rádoby umělecké dílo se tam sice objevilo, ale ne takové, které bych obdivovala. Napsat o něm však můžu. Tedy spíš ostatním poradit, jak se takové věci rychle a účinně zbavit, protože na vandalismu rozhodně nic hezkého a obdivuhodného není. Alespoň já si to myslím. Pokud s graffiti bojujete vy nebo vaši sousedé, určitě si tento článek přečtěte až do konce a dozvíte se, jak na něj vyzrát, i když to nebude úplně zadarmo.

 

Mluvím o firmě, které můžete svůj problém svěřit a která vás nezklame. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., profesionální odstraňování, likvidace graffiti, plísně Brno, s vámi bude jednat na rovinu a bude se snažit vyjít vám maximálně vstříc. Alespoň já s nimi mám takové zkušenosti. Nenechali mě dlouho čekat, takže jsem byla ráda, že jsem se na tu hrůzu na mém domě nemusela koukat déle, než bylo nutné. Pracovníci A SERVISU byli extrémně zruční. Sami si poradili se všemi potížemi a já jsem na ně nemusela ani dohlížet. Pouze mě postupně informovali o situaci. To bylo ideální. Plně jsem jim svěřila svou důvěru a vyplatilo se mi to.

 

Výsledek jejich práce stál za to. O tomto by se měly psát články, protože firma A SERVIS odvádí práci, o které spousta lidí určitě neví. Moji fasádu krásně opravili, graffiti odstranili. S touto firmou jsem měla opravdu štěstí.

 

Pokud také nechcete nic riskovat, ale nutně se potřebujete zbavit graffiti, firma A SERVIS má na to patent.

 

Renovace vlákna, strojové čištění světlých koberců v Brně

Skloubit hezký vzhled bytu a praktičnost se zdá být někdy těžké, téměř až nemožné. Minimálně jsem tomu dříve věřila. Potrpím si na hezké vybavení a celkový design a nemám ráda tmavý nábytek, takže mám všude bílý a k tomu podlahu, kterou jsem doplnila světlými koberci s vysokým vláknem. Sice jsem nad tím dlouho přemýšlela, jestli si je pořizovat, protože jsem věděla, že udržovat je čisté bude asi pěkná dřina, ale nakonec jsem si je po dlouhém přemlouvání sama sebe přece jen pořídila.

 

 

Prvně jsem je hodně často čistila a starala se o ně, ale ani tak jsem nedosáhla bělosti, se kterou jsem je kupovala. Jenže ani na minutu jsem se nemohla smířit s představou, že by měly zůstat zašedlé. Rozhodla jsem se nechat koberce vyčistit od klidové firmy. Na doporučení jsem si objednala službu čištění koberců od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.mokré čištění koberců Brno a nemůžu si jejich služby vynachválit, přestože jsem byla vůči nim prvně skeptická, to bych byla asi vůči každé úklidové firmě, se kterou nemám svou osobní zkušenost. Ale výsledek jejich práce si opravdu nemůžu vynachválit. Koberce vypadají přesně tak, jako když jsem je kupovala.

 

Použili metodu kotoučového strojového čištění, takže na kobercích nezůstaly žádné fleky. Velmi jsem ocenila i přívětivost zaměstnanců a také to, že mi koberce přišli vyčistit hned ten další den potom, co jsem jim volala. Nemám ráda, když musím na požadovanou službu čekat příliš dlouho – když něco chci, chci to hned. Takže když mi zaměstnanci z  A SERVISU řekli, že mohou přijít hned zítra, byla jsem spokojená. Přijeli v domluvený čas a koberce zbavili nečistot a zašedlého odstínu, takže za mě doporučuji.