Mytí oken a odstraňování graffiti

Před měsícem jsme si pozvali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA se sídlem v Ostravě, která u nás provedla odstraňování graffiti a mytí oken. Rozhodla jsem se, že napíši pár řádků o týmu této firmy, který si uměl profesionálně poradit s generálním předvánočním úklidem v našem domě.

 

Já i můj manžel jsme byli mile překvapeni, jak rychle a kvalitně pracovníci A SERVISU všechno provedli. Okna, která byla velmi znečištěná prachem z protější ulice, se krásně leskla čistotou. Práci měli perfektně zorganizovanou, rychle provedenou a z naší strany byla maximální spokojenost.

 

Na fasádě domu, se nám často objevovaly čmáranice místních vandalů a poslední kapkou byla posprejovaná okna v přízemí. Dohodli jsem se s firmou A SERVIS nejen na mytí oken, ale i na odstraňování graffiti. Na tuto službu se totiž tato firma také specializuje.

 

A SERVIS nabízí pro nás zákazníky výhodný kompletní servis v odstraňování graffiti. Na okna v přízemí jsme nechali nanést nanoimpregnační nátěr – GSP a na zeď antigraffitový nátěr. Věřím, že nyní máme s manželem na delší dobu po starostech s čištěním vandalských čmáranic. Firmu A SERVIS musím pochválit, nejen za spolehlivou a dobře provedenou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou velmi šikovní, příjemní a pracovití.

 

Výškové mytí oken bez obav

Sháníte někoho spolehlivého, kdo umyje doma vaše okna? Vyzkoušejte firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí mytí oken ve výškách v Ostravě. Já jsem ji vyzkoušela a musím uznat, že jsem byla její týmovou prací a perfektním výsledkem velice mile překvapena.

 

Docela se bojím vodit cizí lidi do svého domu. Také jsem říkala své kamarádce, že se bojím výšek a nemám tak šanci sama umýt okna ve svém bytě. Ona má stejný problém jako já, takže ani ona mi nemohla pomoci.

 

Zajímalo nás, jaké to je objednat si profesionální firmu. Řekly jsme si tedy, že to zkusíme. Domluvily jsme si každá jiný termín, protože ten stejný nám nevyhovoval. Poté ke mně a i k ní přijeli dva příjemní pánové.

 

 

Když jsme se potom sešly a vyprávěly si zkušenosti, měly jsme obě velmi dobrý pocit. Zvláště po tom, co nám ukázali, že je vlastně zbytečné leštit okno leštidlem, protože oni to tak vůbec nedělají.

 

Nejdříve okno umyli vodou a umývací pomůckou, setřeli vodu se saponátem stěrkou, a pak pár minutek počkali až okna doschnou. Teprve potom je začali leštit pouze bavlněnou plenou, kterou používaly naše maminky. Když jsem se ptala na leštidlo, tak mě ujistili, že není třeba je používat. Okna prý díky tomu budu mít několik měsíců pořád čistá.

Bylo to rychle hotové, navíc za príma cenu a pracovníci byli moc příjemní a ochotní mi zodpovědět jakýkoliv dotaz. Svoje okna už nikdy sama mýt nebudu. Od nynějška budu využívat služeb firmy A SERVIS.