Nenechte stát auto na zahradě nechráněné

 

Pokud máte u rodinného domu velkou příjezdovou cestu nebo zahradu, kde můžete nechat zaparkovaný svůj automobil, je to samozřejmě velkou výhodou. Automobil chráníte před poškozením, které by mohlo před rodinným domem přijít velmi snadno. Ovšem ani na zahradě není automobil zcela chráněn. Zde na něj útočí především počasí a vnější vlivy. Ochraňte svůj automobil a vybavte svou zahradu alespoň garážovým stáním.

 

Masivní dřevěná konstrukce se skvělým vzhledem. To jsou garážová stání Delta Svratka

Společnost Delta Svratka patří na našem trhu mezi největší výrobce dřevěných staveb. Dřevostavby této společnosti mohou mít mnoho podob, ale vždy si zakládají na využívání kvalitních materiálů, které jsou skvěle opracovány a zpracovány moderními technologiemi. To platí i v případě garážových stání. Garážová stání Delta Svratka mohou mít 3 základní podoby.

 

Se sedlovou střechou, s pultovou střechou i se skládkem

První kategorii garážových stání společnosti Delta Svratka tvoří garážové stání s pultovou střechou. Ta je zastřešena palubkovým záklopem a černou lepenkou. Vybírat můžete typy standardní, ke zdi domu nebo pro 2 automobily. Další kategorií jsou pak garážová stání se sedlovou střechou. Tento druh garážových stání disponuje klasickým tesařským spojením stojek s pozednicemi na čep a dlab. Opět můžete vybírat stání pro jeden i 2 automobily. Pokud chcete mít v blízkosti automobilu také sklad pro nářadí, sezónní pneumatiky, náhradní díly nebo jiné příslušenství, můžete si vybrat z kategorií garážového stání se skládkem. I tyto druhy mohou mít mnoho podob a velikostí.

 stani

Chránit před deštěm nemusíte pouze automobil

Nezapomínejte na to, že ochranu před slunečním zářením a před vnějšími vlivy nepotřebují pouze automobily. Pokud si budete chtít naplno užít letní sezónu na zahradách, můžete ji vybavit přístřešky. Ty vám umožní posezení i v případě opravdu ostrého slunka nebo v případě, že venku prší, ale je teplo. I tyto přístřešky najdete v nabídce Delta Svratka v širokém zastoupení.

 

Kompletní nabídku najdete na www.domky-delta.cz