Jak na nedostatek prostoru v bytě

Zejména v bytech malých rozměrů se hledá každé místo, které by se dalo využít pro ukládání věcí. Řešením můžou být samozřejmě klasické skříně, komody nebo poličky, velkou výhodu oproti nim však mají skříně vestavěné.

 

Proč zvolit vestavěnou skříň

Klasické skříně můžete koupit s pevně danými rozměry a vnitřním uspořádáním, to však nemusí odpovídat nárokům uskladněných věcí. Proč mít polovinu skříně vybavenou poličkami a šuplíky, pokud většinu vašeho oblečení rádi věšíte na ramínka? Díky individuálnímu řešení vestavěné skříně bude vnitřní prostor přímo přizpůsobený pro Vaše věci. Vestavěná skříň je navržena přímo do Vašeho bytu a Vy neztratíte ani centimetr úložného prostoru.

 

Dalším ohledem, ve kterém se vestavěná skříň přizpůsobí Vašim požadavkům, je výběr materiálů. Proč si vybírat z materiálů a dekorů, které neodpovídají například barvě vaší podlahy, postele a dalšího nábytku? Profesionální studia, která vestavěné skříně na míru vyrábějí, mají ve své nabídce nepřeberné množství dekorů dřeva, ale i módní pastelové barvy, školený personál Vám s výběrem pomůže a interiér Vašeho domova bude perfektně ladit.

 

Dalším benefitem vestavěných skříní je kvalita použitých materiálů a precizní provedení. Skuteční profesionálové díky tomu mohou nabídnout nadstandardně dlouhou záruku, kvalita sériově vyráběných skříní se s nábytkem na zakázku ve většině případů nedá srovnávat.

 

4 kroky k vysněné skříni

Pokud jste se rozhodli svoji ložnici či předsíň vybavit novou vestavěnou skříní, jsou čtyři základní kroky jak postupovat.

 

Prvním krokem je výběr místa, kam chcete novou skříň umístit, a jeho předběžné změření. O přesnost údajů se nemusíte bát, technik před finálním návrhem provede měření na milimetry, aby nová skříň přesně do daného prostoru zapadla. Dále si ještě před kontaktem Vámi vybrané firmy rozmyslete, jaké vnitřní rozložení by Vám vyhovovalo. Firmu doporučujeme vybírat nejen podle ceny, ale podle celkového servisu, který Vám poskytne.

 

 

Na základě Vámi daných rozměrů bude vytvořen předběžný návrh a cenová kalkulace vestavěné skříně, seriózní společnosti je poskytují zcela bezplatně a nezávazně. Pokud jste spokojeni s návrhem a cenou, stačí už jen provést přesná měření a dohodnout si termín montáže.

 

Na našem trhu je velký výběr firem, které se výrobou nábytku na míru zabývají. Rodinnou firmou s dlouhou 14letou tradicí a celou řadou spokojených zákazníků je společnost STAKO. Svůj osobní přístup k jednotlivým zakázkám doplňují rychlými dodacími lhůtami, profesionální výrobou i montáží a vysokou kvalitou materiálů.