V jakých oblastech se dá u dřevostaveb využít technika Grundfos?

 

Značka Grundfos je v oblasti čerpací techniky celosvětově proslaveným a velmi uznávaným pojmem. O velké oblibě svědčí i čísla. Například za rok 2012 činila tržba Grundfos na území České republiky a Slovenska 750 milionů korun. Grundfos nabízí zákazníkům své produkty do komerčního i soukromého sektoru. My se v tomto článku zaměříme na to, jaké druhy techniky této značky se dají využít u rodinných domů a dřevostaveb.

 

Oběhová čerpadla Grundfos tvoří největší kategorii

Nejžádanější a nejvíce zastoupenou kategorií v nabídce Grundfos jsou oběhová čerpadla. U dřevostaveb se nejčastěji využívají při dodávkách vody a v klimatizacích. Mohou být propojené i se systémy tepelných čerpadel pro komfortní dodávku TUV. V několika posledních letech se Grundfos v oblasti oběhových čerpadel soustředí především na vývoj inteligentních a úsporných druhů. Mezi produkty v této kategorii patří například oběhové čerpadlo ALPHA2 a oběhové čerpadlo Magna 3.

 

Domácí vodárny pro využití vody z vlastních zdrojů

Pokud máte u svého rodinného domu i vlastní zdroj vody (hloubkový vrt, studna nebo nádrže na dešťovou vodu), a chcete jí efektivně využívat, poslouží vám k tomu další kategorie produktů. Konkrétně se jedná o domácí vodárny Grundfos. Ty jsou nabízeny také v zastoupení různých modelů pro občasné i trvalé využívání. Často využívané jsou pak domácí vodárny Hydrojet, které se skládají ze samonasávacího čerpadla JP, vakové tlakové nádoby a nastavitelného tlakového spínače.

 

I další produkty na čerpání

Výrobní systém Grundfos ale nabízí také další druhy čerpací techniky, které se u dřevostaveb dají využít. V tomto případě se jedná o vysoce kvalitní ponorná čerpadla Grudfos a kalová čerpadla. Ponorná čerpadla jsou určena pro čerpání čisté vody a kalová pro znečištěnou nebo splaškovou vodu. Záleží na druhu, jaký zvolíte.

 

Detailní nabídku všech druhů čerpací techniky i s popisem najdete na www.obehovecerpadlo.cz.