Jak odstranit barvu z oken. Čištění, mytí fasád, výškové práce Brno

 

Manžel se dal aktivně do natírání střechy, protože její barva už byla trochu oprýskaná. Docela jsem ho obdivovala. A taky se o něj trochu bála. Nakonec se ukázalo, že vůbec nebylo třeba bát se o něj. Okna to odnesla víc. Naše střecha není rovnoměrná, je různě stupňovaná, a tak se stalo, že když manželovi ukáplo sem tam trochu barvy, bylo to přímo na našich pár střešních oken. Nejprve si toho ale nikdo nevšiml, takže barva stačila ještě navíc pořádně zaschnout.

 

Opravdu se mi nechtělo kvůli manželově chybě nechat ruce na čištění barvy z oken. Stačilo, že jsem to zkusila a zjistila, že to vůbec není lehké. No jo, ale co s tím. Manžel se čištěním taky rozhodně zabývat nehodlal, proto raději zasedl k počítači a našel rozumnou pomoc. Jeho objevem byla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Brno, čištění fasád, mytí oken. Prý kromě mytí oken, a dalších jiných služeb, se firma zabývá i odstraňováním nadměrných nečistot z nich. Tak to vypadalo, že s našimi okny si také hravě poradí.

 

Nejenže to tak vypadalo, ale také to tak bylo. Na vyčištění těch našich pár oken potřebovali sotva pár chvil. Vůbec se barvu nesnažili čistit namokro rozmazáním po co největší ploše jako někdo, no jako já. Měli k této práci speciální žiletky, kterými barvu z oken jednoduše dostali. Okna jsme nechali poté ještě umýt. Z práce těchto pánů jsme byli nadšení.

 

Asi bych neměla, ale přemýšlím o tom, si firmu A SERVIS pozvat časem i na obyčejné mytí oken v celém domě. Opravdu mě jejich služby nadchly.

 

 

Strojní, rotační čištění koberců, čalounění, sedaček Brno

 

Jednou jsem pozvala přátele na večeři a samozřejmě jako vždy se takový večer nikdy neobejde bez nějaké nehody. K hlavnímu jídlu jsem nechala salát, ke kterému bylo i balsamico, které jsem měla nachystané v menší misce, aby si jím každý mohl salát pokapat podle své chuti. No a kamarádka ho omylem vylila na koberec. Jasně, stává se to, naštvaná jsem na ni nebyla, ale drhnout jsme to mohly čím jsem chtěly a stejně to ničím nešlo dolů.

 

 

Nakonec se nabídla, že by mi na vyčištění objednala nějakou úklidovou firmu. Na to nám kamarád poradil, že u nich ve firmě si nechávají čistit koberce od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., tlakové čištění koberců Brno a jsou moc spokojení, tak jsme zavolali jim. Se slečnou na centrále jsem se domluvila na termínu a kalkulaci a už zbývalo jen čekat na den čištění. Když přišli, zaměstnanci byli velmi milí a pustili se do práce. Musím podotknout, že i nábytek si odtahali sami, za což jsem byla fakt vděčná. A ke zbytku, co tam musel zůstat, byli velmi opatrní.

 

A koberce vyčistili tak skvěle, že jsem nevěřila vlastním očím. Koberce byly naprosto čisté, balsamico bylo úplně pryč a sním i veškerá špína, která kdy na koberci byla. Na čištění koberců použili strojní metodu čištění, která na rozdíl od extrakční metody na koberci nezanechává žádné fleky. Jejich služba čištění koberců Brno si mě naprosto získala a udělala ze mě jejich stálou zákaznici.

 

Nabízejí i další širokou škálu úklidových služeb a určitě vyzkouším i něco dalšího, například čištění oken, protože to zrovna nepatří k mým nejoblíbenějším činnostem a vím, že my je dokážou umýt tak, jak mě by se to nikdy nepovedlo.