Vybíráme do bytu ty nejlepší kousky nábytku

 

Při zařizování domácnosti novým nábytkem se každý řídí vlastním vkusem, prostorovými dispozicemi a samozřejmě cenou. Firma JENA-nábytek vychází svým zákazníkům vstříc ve všech těchto bodech. Na internetu si můžete prohlédnout kompletní nabídku sortimentu nábytku a interiérového vybavení. Pro nákup nových kousků se nechte inspirovat našimi typy.

 

Seřaďte si knihy podle svého

Knihovna by si měla najít místo v každém bytě či domě. Milovníci čtení jistě ocení úložný prostor, který bude vstřícný ke všem jejich knihám. Do policového regálu August se vejdou Vaše nejoblíbenější tituly, praktické příručky i knihy, které se teprve chystáte přečíst. Pět prostorných polic nabízí místo k uložení knih i doplňků, stejně jako to vidíte na obrázku. Takto velká knihovna může dominovat obývacímu pokoji, ložnici, pracovně i dětskému pokoji.

 

 

Barevnou dobrou chuť

Lidé se už dnes nebojí používat barvy ve většině částí svých domovů. V kuchyni se však pestrobarevným odstínům spíše vyhýbají. Je to velká škoda, protože sytá a výrazná kuchyň vypadá odvážně a energicky. Kuchyňská linka Nela se proto stane inspirací všem, kteří po barevné kuchyni touží. Rudá kuchyně povzbudí chuť k jídlu vždy, když budete nějaké připravovat. Díky tomu, že tato kuchyň patří do kategorií sektorových linek, je variabilní a pořadí jednotlivých skříněk si můžete vybrat podle svých potřeb a prostorových dispozic.

 

Dvojité pohodlí v jednom

Sedací vaky jsou moderní a zábavné. Můžete na nich sedět, ležet nebo jen tak odpočívat. Velkou předností je jejich tvárnost, díky níž si každý pytel na sezení upravíte podle sebe. Sedací vak Slza s nadšením přivítají Vaše děti, které v nich budou moci poslouchat hudbu, číst si knihu nebo si s nimi jednoduše hrát. Sedací pytle jsou vhodným doplňkem dětského či studentského pokoje. V pracovní židli budou děti pracovat a v sedacím vaku mohou trávit volný čas.

Elegantní pracovní plocha

Každá rodina si u sebe doma vymezuje prostor na práci. Je jedno, zda jde o celou pracovnu nebo jen počítačový kout. Vždy je potřeba kvalitní psací stůl, který bude pracovní prostředí tvořit nebo mu dokonce dominovat. Pracovní stůl Boss je přesným příkladem plochy, která svým designem, rozměry i celkovým uspořádáním zapadne do pracovny, obývacího pokoje i ložnice.

Celá rodina na jedné pohovce

Vůbec nevadí, že máte velkou rodinu a chodí k Vám často návštěvy. Právě naopak. Jena-nábytek nabízí jako novinku báječnou sedací soupravu, na kterou se vejdou opravdu všichni členové domácnosti i s hosty. Rohová sedací souprava Hulla se stane variabilním řešením každého obývacího pokoje. Můžete ji složit do celistvého tvaru písmena U nebo jednotlivé části oddělit a poskládat je podle vlastních potřeb. Oceníte také moderní barevnou kombinaci bílé a šedé, díky nimž se tato sedací souprava hodí do interiérů různých stylů.

Nábytek, který roste

Přesně tak by se dala označit kategorie vybavení dětských pokojů, které je variabilní a snadno nastavitelné podle potřeb dítěte. My jsme z nabídky vybrali psací stůl s regulovatelnou výškou Meike, jenž snadno přizpůsobíte na míru Vaší ratolesti. Vedle nastavitelné výšky pracovní desky ji můžete také snadno naklánět. Až si dítě napíše úkoly, může si plochu sklopit a začít kreslit jako pravý umělec. Nábytek, který poroste s Vašimi dětmi, s nimi vydrží dlouhá léta.