Zahradní domky patří na každou zahradu

Každá zahrada by měla mít vyhrazené místo alespoň pro malý zahradní domek. Zahradní domky mohou totiž plnit více účelů, než by se mohlo na první pohled zdát. V zahradních domcích můžete uskladnit nářadí a náčiní před mrazem a sněhem nebo si v nich mohou hrát vaše ratolesti.

 

 
  

Zahradní domky vám ušetří mnoho místa i starostí
zahradní domekZima se blíží stále rychleji a pro mnoho z nás s nastávajícím obdobím přichází i otázka, kam uskladníme všechno zahradní nářadí a stroje? Tento problém většina majitelů rodinných domků řeší tím že nářadí a stroje dávají na zimu do garáží nebo do dílen. Ale garáže ani dílny k tomuto účelu přece neslouží. Uskladněné nářadí v těchto místnostech spíše jen překáží. K tomuto účelu slouží zahradní domky. Do těchto domků ze dřeva si můžete uskladnit veškeré nářadí, které nebudete přes zimu používat a již vám nikde nebude překážet. Zároveň je nářadí v domcích chráněno před sněhem a zloději.

Kvalitní a levné domky najdete snadno
Pokud si myslíte, že kvalitní zahradní domky nelze koupit levně, mýlíte se. Společnost Delta Svratka si pro své zákazníky připravila modely domků Ekonomik. Zahradní a nářaďové domky z výrobní řady Ekonomik jsou zahradní domky, které se vyrábějí pouze v těch nejprodávanějších rozměrech na sklad. Díky tomu můžete vybrané modely domků sehnat za velmi zajímavé a hlavně nízké ceny.

Kompletní informace o zahradních a nářaďových domcích Ekonomik naleznete na www.deltasvratka.cz.