Pískování lícového zdiva, odstranění graffiti od firmy Výškové práce, čištění fasád Praha 9

Kolem domu mám cihlovou zídku. Jsem na ni docela pyšný, protože jsem její velkou část stavěl sám. A já na práce kolem domu moc nejsem, takže to byl vcelku výkon. Zídka spolehlivě stojí už pár let, nedávno se jí ale dostalo zvýšené pozornosti. Nějakým vandalům se asi tak zalíbila, že mi na ní spreji dokonce vytvořili pár ornamentů. Rozhodně jsem z toho neměl radost.

 

Takovou pozornost si moje zídka vážně nezasloužila. Musel jsem vynaložit další spoustu sil, abych zjistil, jak graffiti vyčistit. Nakonec jsem se dozvěděl, že sám to určitě nezvládnu, což jsem si možná i trochu oddechl. Bylo pro mě příjemnější práci nechat na odbornících. Hledal jsem dlouho. Chtěl jsem mít jistotu o kvalitě firmy, kterou si na čištění pozvu.

 

Mým sítem prošla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, výškové práce Praha 9, čištění fasád. Spousta dobrých ohlasů a fakt, že firma má zakázky i v zahraničí mě přesvědčily a daly mi odvahu firmě zavolat a její služby si objednat. Domluva s firmou A SERVIS byla velice příjemná. Bavili se mnou s ochotou, i když jsem měl spoustu otázek.

 

Na moji cihlovou zídku měla firma připravenou metodu pískování, kterou z ní hodlala graffiti odstranit. Na odstranění stačil jeden šikovný pracovník. Plocha s graffiti nebyla moc velká, spíš šlo o více malých obrazců nebo spíše fleků, nebijících na první pohled do očí, ale i tak rušící můj klid. Po zásahu pracovníka firmy A SERVIS jsem mohl ale zase klidně spát. Graffiti už nebylo vůbec postřehnutelné, stalo se krásně neviditelným.

 

Služby této firmy určitě doporučuji všem těm, kteří si s odstraněním graffiti neví rady, stejně jako já.

 

 

Strojové rotační čištění podlah pady a kartáči v Praze

 

Nedávno se mi naskytla příležitost opravdu levně nakoupit několik bytů v centru Prahy. Vesměs se jednalo o bývalé kancelářské prostory, které si pronajímaly firmy, které už své aktivity ukončily, nebo se přesunuly jinam.  Chtěla jsem byty zrenovovat, protože se jednalo o starší byty a všechny společnosti, které tam byly, navíc za sebou nechaly pěkný nepořádek, že to tak musím říct. Když jsem ty byty viděla, měla jsem pocit, že tam snad nikdy neuklízely.

 

 

Podlahy na tom byly úplně nejhůř a zoufale volaly po důkladném vyčištění. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou dobrou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Nejvíce mě zaujala společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění podlah Praha 6,  která měla na internetu jen ty nejlepší ohlasy, až mi to připadalo trochu podezřelé. Ale řekla jsem si, že to vyzkouším.

 

A musím říct, že svého rozhodnutí v nejmenší nelituji. Zaměstnanci z A SERVIS si počínali jako skuteční profesionálové, svou práci dovedli skvěle a byli navíc velmi milí a zdvořilí.  Během několika málo dní se jim podařilo to, s čím jsme se my sami potýkali několik měsíců, a určitě bychom stejně nedosáhly takových výsledků, které se jim podařily vykouzlit.

 

Díky pečlivě sestavenému a ozkoušenému postupu čištění podlah se jim podařilo dostat z podlahy veškerou špíně, kde jsme ani nedokázala mnohdy poznat, jak vlastně vznikla. I když jsem to raději možná ani nechtěla vědět. Díky jejich práci jsou podlahy jako nové, a proto můžu všem jejich službu čištění podlah jedině doporučit, protože jsou skutečnou zárukou kvality, kterou dneska zrovna na každém rohu nenajdete.