Zahradní pergoly podle vašich představ

Zahradní pergoly – kdo by je neměl rád. Kde jinde totiž trávit příjemné letní chvilky, než právě v chladivém stínu pěkné pergoly. Pokud uvažujete o její stavbě, měli byste začít jednat…podívejte se na nabídku společnosti DELTA Svratka s.r.o.
Vyberte si…

Společnost DELTA Svratka s.r.o. nabízí zahradní pergoly hned v několika typových provedeních. Vybírat můžete podle velikosti nebo tvaru a pokud si nevyberete, nevadí. DELTA Svratka s.r.o. vám totiž nabízí i výrobu zahradní pergoly přesně podle vašeho přání.

 

Odolnost, vkus i skvělá cena

Při výběru zahradní pergoly věnujte maximální pozornost její konstrukci a typu dřeva, ze kterého je vyrobena. Špatná volba by se vám totiž mohla vymstít. U DELTA Svratka s.r.o. se ale nemusíte ničeho bát. Všechny nabízené pergoly jsou vyrobeny z masivních smrkových profilů, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Příznivá je také jejich cena. Vzhledem k velkokapacitní výrobě společnost DELTA Svratka dosáhla příznivé ceny u pergol, aniž by musela slevit na kvalitě nebo síle materiálu!

Efektivní zastřešení

Každá pergola by samozřejmě měla mít i efektivní zastřešení. I zde nabízí DELTA Svratka s.r.o. několik řešení. Pergoly se dají zastřešit buď polykarbonátovými deskami nebo asfaltovým šindelem. Výhodou šindelové střechy je možnost zvolení si barevné variace – vybrat si můžete například černou, červenou, zelenou nebo hnědou barvu. Výhodou polykarbonátových desek je jejich vysoká průhlednost a velmi dobrý prostup světla. Záleží pouze na vás, jaký typ zvolíte.

Navíc pozor: Doprava je u všech zahradních pergol zdarma!

Užijte si léto na zahradě. Více na www.deltasvratka.cz.