Jak zkrášlit zahradu

Zahrada patří k jednomu z nejoblíbenějších míst, kde člověk tráví svůj volný čas. Mít krásnou zahradu je snem snad každého. Někdo relaxuje při okopávání záhonků, jiný čte rád na terase knihu nebo časopis. Zahrada je také velmi dobré místo na večerní posezení s přáteli u láhve dobrého vína. Doby, kdy se na zahrady používal bílý plastový stůl s židlemi jsou dávno pryč. Nyní trendům vévodí nábytek dřevěný, který je nejen velmi praktický, ale rovněž se i snadno udržuje a hlavně dobře vypadá.

Díky internetové době již nemusíte nábytek vybírat v obchodních domech, nakupovat ho lze i na internetu. Na prodej zahradního nábytku se specializuje mimo jiné firma TEXIM. Jejich výrobky můžete naleznout na internetové adrese zahradni-dreveny-nabytek.cz.

Firma TEXIM nyní svým zákazníkům připravila speciální slevy na vybrané výrobky. Mezi nimi se nachází třeba zahradní sestava VIET obsahující stůl a 6 židlí. Je vyrobena z dřevěného eukalyptu a její cena je jen 12990 Kč. Ideální sestava na venkovní terasu, mezi zákazníky je opravdu velmi oblíbená. Pokud by se vám tato sestava zdála malá, v aktuální slevové nabídce naleznete sadu větší. Jmenuje se MIMOSA a obsahuje 8 židlí, stůl, servírovací stolek a velký slunečník, a ti za pouhých 19900 Kč. K sestavám lze přikoupit i polohovací židli samostatně, pokud zakoupíte 4 tyto židle, jednu další dostanete zdarma jako bonus. Pokud se však chcete cítit jako rytíři u kulatého stolu, doporučuji vybrat set PALU, který je rovněž velmi výrazně zlevněn. Zaplatíte za něho 24 990 Kč. Sada obsahuje kulatý stůl a 8 křesel.

Zlevněné zboží je skladem, takže ho můžete klidně mít do druhého dne na zahradě. Na výběr máte spousty zahradního nábytku, tak teď už jenom vybrat tu sadu, která se vám bude na zahradě nejlépe vyjímat.

www.zahradni-dreveny-nabytek.cz