Chcete krásnou podlahu s dlouhou životností? Vinyl vás rozhodně nezklame

Rozhodli jste se pro výměnu podlahy? Nebo stavíte a rozhodujete se, jaký podlahový materiál zvolit? Vinylová podlaha má řadu výhod, které vás příjemně překvapí.

 

Široká škála designů včetně dokonalých imitací přírodních materiálů

Máte rádi jednoduchý moderní design, nebo naopak preferujete romantický interiér s nádechem historie? Vinylové podlahy mají řadu tváří a pomohou vám vytvořit požadovanou atmosféru. Dokáží skvěle imitovat dřevo, kámen i klasickou keramickou dlažbu. A dostupné jsou i v nepřeberné škále moderních vzorů a barev. Z vinylu si dokonce můžeme poskládat i zajímavé vzory z několika různých designů.

 

Vinyl podlaha se hodí do bytu i kanceláře

Velkou výhodou vinylových podlah je jejich široká možnost použití. Hodí se totiž nejen do obytných místností, ale i do více zatěžovaných prostor. Jsou skvělým řešením i do kanceláří. A bez obav je můžeme nainstalovat dokonce také na domovní chodbu, do koupeny nebo do kuchyně. Stačí vybrat si tu pravou!

 

Vysoká odolnost a nenáročná údržba

Jedním z nejvýraznějších kladů vinylových podlah je vysoká odolnost. Málokterý podlahový materiál vydrží takovou zátěž jako vinyl. Je totiž odolný vůči mechanickému poškození i působení vlhkosti a vody. Nebledne, při polití nehrozí jeho nabobtnání a neublíží mu ani drápy domácích zvířat. Údržba vinylové podlahy je snadná, bude nám stačit smeták či vysavač a mop. Na rozdíl od dřevěné podlahy nebudeme muset povrch vinylové pravidelně ošetřovat. A odpadne nám problematické čištění spár, které nás u dlažby stojí spoustu času.

 

Jaké jsou další výhody vinylových podlah?

Vinyl je zdravotně nezávadný. Ocení ho alergici a astmatici. Navíc má dobré tepelně izolační vlastnosti a výborně tlumí hluk. A samotná pokládka vinylové podlahy je rychlá a relativně nenáročná.

 

Vinylové podlahy Plzeň uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Vstřícný přístup a komplexní poradenství nabízí společnost PARKETCENTRUM. Široká nabídka designů je k dispozici na www.parketcentrum.cz.