Skladujte své věci jednoduše a pohodlně!

S nedostatkem úložných prostor se potýká řada domácností. Problémy přichází hlavně s koncem letní nebo zimní sezony, kdy je třeba někam uložit sportovní vybavení, oblečení nebo třeba zahradní nábytek. A co chvíle, kdy je třeba zrekonstruovat nebo jen vymalovat byt? Najednou nevíme, kam na čas uklidit vybavení domácnosti. Řešení se skrývá za jediným slovem – samoskladování neboli self-storage. 

Jde o pronájem samoobslužných místností o velikosti od jednoho metru čtverečního, které lze pronajmout na libovolně dlouhou dobu. Někomu postačí týden, někdo využívá skladovací prostory po celý rok. „Naše služby využívají lidé nejčastěji pro uložení sezonního sportovního vybavení, oblečení nebo nábytku, firmy zase jako archiv nebo flexibilní sklad zboží“, říká ředitelka společnosti Soňa Fialová. Ano. Do skladů City Self-Storage si lidé neukládají pouze lyže, kola a zahradní grily. Stále častěji využívají možnost pronájmu také malí a střední podnikatelé i velké firmy. Bezpečné kóje využívají třeba jako archiv nebo sklad firemních dokumentů. Vyplatí se jim to, protože si zajistí přesně tak velkou místnost, jejíž kapacitu skutečně beze zbytku využijí. Navíc za výhodných cenových podmínek.

Jak to funguje?

Pronajmutí skladovacího boxu nebo kóje je snadné. Stačí přijít do některé z  poboček, vybrat si vhodný prostor a uzavřít smlouvu. Vstup do areálu skladu je non-stop 24 hodin denně sedm dní v týdnu s pomocí vstupního kódu. Největší výhodou celého systému je pružnost – úložné prostory mají velikost od 1 do 50 m2 a lidé si je mohou pronajmout i na velmi krátkou dobu od 1 týdne. Dostupné jsou i ceny, protože například alternativa sklepa pro běžnou domácnost stojí méně než 1.500 korun měsíčně. Nemusíte si dělat starosti ani se sháněním krabic nebo stěhování. Součástí služby je prodej obalového materiálu a zajištění stěhování prostřednictvím partnerských stěhovacích firem.

    

Společnost City Self – Storage u nás tuto službu nabízí zatím jako jediná. V současné době jsou klientům k dispozici tři pobočky – jedna na Pankráci, která je dostupná přímo z magistrály, druhá v Holešovicích, do které se dá zajet z Argentinské ulice a třetí najdete v Dejvicích na Evropské ulici. Více informací získáte na www.cityselfstorage.cz.


www.cityselfstorage.cz