Jaké projekty v Praze by vás měly zajímat, když hledáte byty na prodej?

 

Po stylovém bydlení v Praze je v současnosti stále větší zájem. Především oblast bydlení v nových projektech pražských developerů. Developeři, působící na pražském území pro svou výstavbu vyhledávají zajímavé lokality a jsou schopni stavbám dodat osobitý ráz a nadstandardní vybavení už v základu. Vždy je lepší si nové bydlení vybrat tam, kde mají rozsáhlou a širokou nabídku, než chodit po celé Praze a hledat. Například portál bytyprodejpraha.cz nabízí na jediném místě kompletní přehled současných projektů pro bydlení v Praze. Právě z těchto stránek si nyní představíme 3 nejzajímavější projekty současnosti.

 

Britská Čtvrť jako dlouhodobě úspěšný projekt

Projekt Britská Čtvrť – Západní město je dílem stabilní developerské společnosti na našem území – Finep. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších projektů této prověřené společnosti, který vytváří zcela nový vzhled Prahy 5 – Stodůlky. Britská čtvrť tvoří zcela samostatný komplex několika budov. O vysoké oblibě svědčí i počet etap výstavby projektu. V současnosti jsou nabízeny k prodeji byty v šesté etapě výstavby. Byty v předchozích fázích výstavby jsou již beznadějně vyprodány. Všechny stavby mají moderní a osobitý charakter. Byty splňují i opravdu vysoké nároky a jsou nadstandardně vybaveny.

 

Stylové bydlení nabízí Rezidence Letokruhy

I nově vznikající projekty mohou být stylové a nemusí být kýčovité. A přesně to dokazují jednotlivé byty v projektu Rezidence Letokruhy na Praze 11. Stylový vzhled celých staveb je podtržen kvalitními energeticky nenáročnými přírodní doplňky, jakými jsou třeba dřevěná okna, plovoucí podlahy, moderní dlažby a mnohé další prvky. Vysoký standard si mohou zájemci ještě doplnit, podle vlastních představ. Nabízeny jsou bytové jednotky v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Velikost jednotlivých bytů začíná na 31,5m2 až po prostorných 109,4m2. Celkový počet bytových jednotek v projektu je 87.

 

Praha 5 a Rezidence Trio

Rezidence Trio na Praze 5 v části Zličín tvoří tři samostatné bytové domy. Každý z domů disponuje možností vlastního garážového stání, balkonem terasou nebo předzahrádkou. Nadstandardní vybavení najdete také už v samotném základu a také Trio nabízí možnost individuálních úprav interiérů. Bytové jednotky jsou i zde nabízeny v dispozicích 1+kk až po 4+kk. Rozloha jednotek začíná na 46m2 a končí na 114,5m2.