Proč jsou lehké střešní krytiny stále populárnější?

V současné době je na trhu se střešními krytinami nabídka opravdu pestrá. Je možné vybírat krytiny v mnoha variantách a z různých materiálů. Mezi odběrateli čím se stávají stále oblíbenějším materiálem na trhu především lehké střešní krytiny. Jedním z hlavních důvodů této zvýšené obliby je fakt, že příliš nezatěžují krovy či půdní nástavby.

 

Mezi přední české výrobce v této kategorii patří SATJAM

Právě podle tohoto předního českého výrobce jsou plechové střešní krytiny jedním z nejrychleji se rozšiřujících tržních segmentů v oblasti střešních krytin. Jen Satjam momentálně nabízí devět typů střešních krytin. Všechny typy střešních krytin navíc lze dodat společně s okapovým systémem Satjam Niagara a dalšími střešními doplňky nezbytnými pro příjemný vzhled a správnou funkci moderní střechy.

 

Záruka kvality a dlouhé životnosti

Společně s každou zakázkou dodá SATJAM také originální záruční list, který potvrzuje rozšíření záruk na dodané komponenty až na 30 let. Dokonce v programu Satjam Záruka Plus může být záruka na některé střešní krytiny i 40 let. Kromě vysoké kvality disponují lehké střešní krytiny také cenovou dostupností. Z výhod výrobků SATJAM je výroba na míru, čímž se minimalizuje množství odpadu. Navíc položení střešní krytiny je poté otázkou několika málo dní.

 

I nižší náklady na konstrukci střechy

Lehká plechová střešní krytina je osm až desetkrát krát lehčí než pálená nebo betonová krytina. Díky tomu se výrazně sníží náklady na dřevo použité pro konstrukci střechy. Také montáž je jednodušší a cena za ni není tak vysoká. S lehkou krytinou si tak může každý dopřát kvalitní a plně funkční střešní plášť, který je díky ocelovému plechu lehký a přitom odolný proti krupobití, přívalovým dešťům či sněhovým vánicím.

Kompletní informace a nabídku najdete přímo na www.satjam.cz.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *