Dejte své garáži nový vzhled

Plánujete stavbu nové garáže a nevíte jaká vrata by pro vás byla vhodná? Nebo jsou vaše stará garážová vrata zrezlá, netěsní a jsou nefunkční? Neváhejte a pořiďte si pro svou garáž kvalitní vrata od firmy Alurol.

 

 

 

Tři zásady- design, bezpečnost, odolnost
V dnešní výstavbě se stále častěji klade důraz nejen na moderní design, ale také na bezpečnost, spolehlivost a individuální přístup. Proto se společnost Alurol snaží stále zlepšovat technické a estetické detaily svých produktů a přivést je tak téměř k dokonalosti. Konstrukce garážových vrat splňuje kritéria nejpřísnějších evropských norem a plně vyhovuje přání každého zákazníka. Váš automobil bude v absolutním bezpečí.

www.alurol.comwww.alurol.com

Různé druhy se stejnou kvalitou
Je samozřejmostí, že můžete vybírat z mnoha různých druhů garážových vrat. Rozdíly jsou především v systému otevírání vrat, nikoli v kvalitě. Ta je na vysoké úrovni u všech druhů. Sekční vrata pracují na jednoduchém principu protože vratové křídlo tvoří ocelové izolované panely – sekce, které zajíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop garáže. Dalším druhem jsou vrata rolovací. Při jejich vytahování se hliníkové izolované lamely navíjejí na hřídel umístěnou v rolovací schránce. Vrata tak nezabírají žádný prostor u stropu garáže. Pak jsou tu ještě vrata výklopná. Ta jsou na rozdíl od předchozích ohebných modelů tvořena jedním pevným křídlem, které se vyklápí ve vodicích kolejnicích pod strop garáže. Společnost Alurol nabízí také garážová vrata nejen pro domácí, ale také pro průmyslové využití.

Více informací a kompletní nabídku garážových vrat najdete na www.alurol.com.