JAP nabízí mnohem více, než možná tušíte

 

Společnost JAP je na české poměry firmou s nadstandardní kvalitou. Společnost totiž nabízí vysoce kvalitní výrobky v mnoha odlišných oblastech. Specializovat se na jednu oblast a dosahovat vysoké kvality není jednoduché. Společnosti JAP se ovšem podařilo něco unikátního. Její pozornost a specializace je určena do více oblastí a výrobky ve všech kategoriích dosahují maximální kvality. O jaké výrobky JAP se vlastně jedná?

 

Stručné představení sortimentu JAP

  • Schody a schodiště tvoří v nabídce JAP jednu z nejvíce zastoupených kategorií. Najdete zde totiž schodiště s kruhovým i čtvercovým půdorysem vždy s elegantním designem. Kombinovány mohou být materiály – dřevo, sklo a kov. Nechybí ani celodřevěné schodiště.
  • Stahovací schody v nabídce JAP mají za účel zajistit pohodlný přístup na půdy rodinných domů. V nabídce jsou stahovací schody do nenáročných prostor, zateplené schody, protipožární schody i stahovací schody pro nízkoenergetické a pasivní domy.
  • Zábradlí je neodmyslitelnou součástí každého schodiště a zajišťuje bezpečí na schodech a zvyšuje jejich eleganci. JAP svým zákazníkům nabízí nerezové zábradlí stavebnicového typu se skleněnou, lankovou nebo prutovou výplní. Vzhled a komponenty můžete kombinovat podle vašich představ.
  • Stavební pouzdra jsou při zvýšené oblibě posuvných dveří v současnosti také velmi žádaným produktem z nabídky JAP. Nabízejí moderní systém pro zasouvání dveří do stavebních příček v interiéru. V nabídce jsou i specifické druhy pouzder.
  • Posuvné systémy jsou určeny všude tam, kde nechcete využívat klasické dveře, ale nemůžete využít ani posuvné. Posuvné systémy zajišťují pohyb dveřních křídel podél stěny. Zabírají minimum místa a stejně jako pouzdra JAP pro posuvné dveře jsou naprosto spolehlivé.
  • Celoskleněné stěny představují nejnovější druh v nabídce JAP. Jedná se o skvělý designový doplněk moderních domácností. Tyto skleněné stěny dodají domácnostem eleganci, půvab a styl. Výplň může tvořit čiré sklo nebo grafosklo.

Kompletní nabídku produktů JAP s detailním popisem najdete na www.japcz.cz.