Roubenky společnost Roubenky Roubal prostě umí

Také se vám líbí krásné roubenky? Tento typ bydlení zažívá v současné době velký návrat a není divu, bydlení v roubenkách přináší řadu zajímavých výhod. Pokud uvažujete právě o bydlení v roubence, měli byste se obrátit na společnost Roubenky Roubal…

 

Profesionalita je na prvním místě

Společnost Roubenky Roubal se realizací roubených staveb zabývá již řadu let a v současné době patří mezi přední dodavatele roubenek nejen v Krkonoších ale i v celé České republice. Umí také postavit poloroubenky, roubené stavby, roubené domy, dřevostavby a hrázděné stavby v klasickém retro stylu. Všechny dřevostavby staví výhradně z extrémně odolného smrkového dřeva a na veškeré práce poskytují záruku tří let.

 

Postarají se o vše

Kromě precizní stavby roubenek nabízí společnost Roubenky Roubal mnohem více. Postarají se například o stavební povolení, vytvoření projektu, pomohou vám vybrat vhodný pozemek. Můžete si u nich objednat také kompletní realizaci vašeho nového interiéru – zhotoví a vyberou nábytek i doplňky zcela podle vašich představ. Pokud tedy chcete bydlet stylově a funkčně, společnost Roubenky Roubal je tu pro vás.

Kompletní nabídku a kontaktní údaje najdete na www.roubenkyroubal.cz