Sekční garážová vrata Hörmann přináší řadu výhod!

Pokud vyberete správně, mohou garážová vrata plnit nejen praktickou funkci v podobě uzavření garáže. Vrata se mohou stát i její ozdobou, mohou zvýšit její tepelně izolační vlastnosti a mohou se také stát účinnou obranou proti zlodějům. Vhodnou volbou jsou právě sekční garážová vrata značky Hörmann, která mohou nabídnout ještě o něco více.

 

S německou precizností
Hörmann je původní německá značka, která se může pochlubit již 75letou tradicí. Všechny komponenty garážových vrat jsou vyráběny výhradně ve výrobních halách značky za přísné kontroly kvality. Díky své preciznosti a především nabídce kvalitních garážových vrat se značka stala lídrem na evropském trhu. Dokazuje to i nadstandardní záruka ve výši 10 let na vrata.

 

Sekční garážová vrata ušetří místo
garážová vrataVelkou výhodou sekčních garážových vrat je úspora místa, kterou přinášejí. Sekční garážová vrata totiž umožní získat místo před garáží i v ní.  Pokud chcete zaparkovat, můžete zajet přímo před vrata. Sekční vrata se totiž otvírají svisle a jsou uložena pod stropem. Výhodou těchto vrat je i variabilita jejich použití. Nezáleží na tom, jestli je tvar garážového otvoru obdélníkový, zkosený, kruhový oblouk či výseč, sekční vrata je možné umístit kamkoliv.

 

Vrata fungují i jako funkční ochrana
Sekční vrata navíc dobře těsní, takže zaručí i lepší tepelný komfort v garáži. Mají totiž trvale elastická těsnění, která jsou odolná proti povětrnosti na všech čtyřech stranách. Zabrání tak průniku větru, deště nebo sněhu do garáže. Dobře ochrání i proti zlodějům , protože pokud jsou vrata zavřena, zapadne zajištění proti zvednutí automaticky do dorazu vodicí kolejnice. Díky tomu jsou vrata chráněna proti vypáčení.

 

Hörmann nabízí sekční garážová vrata v mnoha různých provedeních a barevných variacích. Nabízí k nim i vysoce kvalitní dálkové ovládání. Nabídku najdete na www.altoma.cz