Je čas začít se zajímat o zahradní posezení!

 

Zimní se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. S jarním a letním obdobím konečně přijdou teplé a slunečné dny. Majitelé rodinných domků si budou moci užívat sluníčka na svých zahradách. Ovšem musí na nich být místo se stínem, které bude určené k dokonalému odpočinku…Jak ho získat?
 

Mnoho pergol efektivně nechrání před ostrými paprsky

Odpočinek na zahradách si nejčastěji užíváme pod pergolou. Do pergol se totiž můžete schovat před ostrými slunečními paprsky a užívat si klidu a pohody. Smutnou pravdou ale je, že velké množství pergol nedostatečně chrání před slunečními paprsky. Následná montáž střešní krytiny je velice drahá. Řešení tohoto problému je jednoduché – můžete si pořídit unikátní druh markýzy, který vás skvěle ochrání před slunečními paprsky a vy ušetříte za střešní krytinu. Jedná se o unikátní Pergolu Latin, která je výrobkem společnosti Bohemia Flex.

 

 

Markýza skvěle nahradí pergoly!

Pergola Latin je ke stávajícím pergolám dokonalým doplňekm. Připomíná totiž klasickou pergolu, kde je místo střechy podvěšená látka. Pergola Latin je díky své unikátní konstrukci mnohem odolnější, než ostatní druhy markýz a dokáže tak spolehlivě chránit proti větru i dešti. Látka je upevněna do profilů, které se pohybují pomocí jezdců ve vodících kolejnicích k jedné straně. Konstrukce markýzy umožňuje její instalaci také kombinovaně do podlahy a zdi, dále také mezi zdi nebo do podlahy jako samostatně stojící konstrukci a do stropu. Tyto markýzy můžete volně napojovat a vytvořit tak neomezeně velkou zastíněnou plochu, která bude odpovídat vašim představám. Markýza Pergola Latin najde uplatnění nejen v zahradách, ale také při stínění restauračních ploch.

 

 

Rozměry a kompletní informace najdete na www.bohemiaflex-cs.cz.