Nejen vesnice jsou vhodné pro velké rodinné domy. Najdete je i v Praze

 

Také se vám zdá, že nabídka rodinných domů v Praze je téměř nulová? Pokud v Praze najdete rodinný dům, je dost pravděpodobné, že vám nebude vyhovovat jeho velikost. Developerské společnosti totiž raději vystaví větší počet malých rodinných domů s vidinou většího výdělku. Chcete najít v Praze rodinný dům, který by byl dostatečně velký pro celou vaší rodinu a nemuseli jste se omezovat? Jestli ano, tak právě pro vás jsou tu připraveny nové Vily Nebušice.
 

Velké množství velkých rodinných domů

Projekt Vily Nebušice je dílem developerské společnosti Orco Property Group. Hlavním cílem tohoto projektu jednoznačně zvýšení nabídky velkých rodinných domů v Praze. Developerská společnost Orco Property Group již dokázala vytvořit velké množství úspěšných a nadstandardních projektů, které získaly různá uznávaná ocenění. Projekt Vily Nebušice se mezi ně jednoznačně zařadil. Společnost Orco Property Group si zakládá na tom, že všechny projekty disponují nadstandardním vybavením, moderními architektonickými trendy a důkladným propracováním stavby v každém detailu. Tyto přednosti si zachovávají také Vily Nebušice.

 

Co všechno přináší Vily Nebušice?

Projekt Vily Nebušice je zakomponován v malebném prostředí s názvem Malá Šárka. Jedná se o příjemné bydlení v klidné lokalitě s množstvím zeleně a s výbornou dostupností do samotného centra Prahy. Projekt je tvořen souborem 29-ti rodinných domů s honosnou rozlohou a nadstandardním vybavením. Můžete vybírat domy s dispozicemi 4+kk, 5+kk nebo 6+kk. Podlahová plocha domů se pohybuje v rozmezí od 129 do 309 m2. ke každému domu patří i rozlehlé pozemky. Tím výhody ještě nekončí. V ceně domu je již zahrnuta kompletně vybavená kuchyň. Samozřejmě moderními spotřebiči, které splňují veškeré moderní požadavky na design i funkce.

 

Pokud si chcete prohlédnout také další novostavby Praha, můžete navštívit stránky bytyprodejpraha.cz v kategorii novostaveb. Zde najdete ucelenou nabídku novostaveb rodinných domů i bytů po celém území Prahy.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *