Kvalitní vchodové dveře

Jsou prvním faktorem, který návštěvník uvidí. Chrání vaše soukromí a zároveň dotvářejí celkový vzhled příbytku. Mluvíme o vchodových dveřích. Měli by s celým domem vytvářet harmonii a zároveň by měly splňovat všechny požadavky na tepelnou izolaci, bezpečnost a kvalitu. Takové by kvalitní vchodové dveře rozhodně měli být určitě.

Nechte si poradit

Společnost GAVA plast funguje na trhu již dlouhých 15 let. Její hlavní prioritou je výroba dřevních výplní. Díky zkušenostem, které lety nabyli, poskytnou zákazníkům prvotřídní kvalitu. V jejich nabídce naleznete opravdu vše. Dokonce vám poradí, jaké dveře zvolit do obytných domů, rodinného domu, či firmy. Možná jste si mysleli, že je jedno jaké dveře koupíte, opak je pravdou. Ne všude se hodí stejné. V této firmě vám však s výběrem rádi poradí a pomohou.

Rozšířená nabídka o moderní design

A vyhoví opravdu každému. Vzhledem k silné poptávce po moderním designu vchodových dveří a s co nejlepšími tepelně technickými vlastnostmi přišla společnost na trh s řadou GAVA tango. Tyto dveře splní všechna kritéria i toho nejnáročnějšího zákazníka. Doba jde vpřed a jinak to není ani při tomto sortimentu. Vchodové dveře GAVA tango mají moderní design, který zaujme na první pohled. Propracované detaily do posledního puntíku, ale zároveň splňují nezbytná kritéria. GAVA tango, to jsou moderní vchodové dveře, které by měl mít každý. Dveře je možné vyrobit do výšky 2550 mm. Při takto vysokých dveřích již není nutné používat nadsvětlíky, které nahrazovaly celkovou výšku dveří. GAVA tango je však výjimečné hlavně svým provedením. Dveřní křídlo je při GAVA tango oboustranně přelepené dveřní výplní. Nesmíme zapomenout na celkový přestup tepla, který je UD = 0,89 W / (m2.K)

 

 

Něco navíc

K dveřím samozřejmě patří i více komponent. Není to jen jejich výplň. Doplňky jako jsou madla, kliky, rozety, nebo skla dodávají dveřím funkčnost, ale i ten správný šmrnc. Vyberte si v nabídce této firmy ty pravé, které dotvoří design vašich vchodových dveří. Podaří se vám docílit prvotřídní moderní vzhled a harmonii. Chcete přece, aby vchod do vašeho obydlí vypadal na první pohled jedinečně.