Ekoplast vám nabízí spolehlivé čistírny odpadních vod!

 

Hledáte pro svůj rodinný dům nebo chalupu spolehlivou čistírnu odpadních vod? Nemůžete najít výrobce, který by splňoval vaše předpoklady a podmínky na kvalitu a spolehlivost? Většina výrobců domovních čistíren odpadních vod se soustředí pouze na to, aby měla z prodeje co největší zisk. Kvalita materiálu a technologií je pro ně vedlejší. Naštěstí Ekoplast je jiný.

 

Kvalita materiálu a technologií je na prvním místě
Společnost Ekoplast čističky Telč je si vědoma, že pouze kvalitní výrobky mohou splnit vysoké požadavky zákazníků. Proto jsou čističky vyráběny pouze z nejkvalitnějších materiálů. Pro následné čištění vody jsou využívány moderní technologie s vysokou účinností. Jejich instalace je jednoduchá a nároky na obsluhu jsou minimální. Materiály, ze kterých je čistírna vyrobena nekorodují, což ještě prodlužuje odolnost a životnost. Čistírny odpadních vod od společnosti Ekoplast jsou spolehlivé i v případě přerušovaného nátoku.

 

čov

 

V čem spočívá kvalita čističek Ekoplast?
Účinnost čištění Ekoplast čističek dosahuje až neuvěřitelného čísla 98,4%. Jejich provoz je nenáročný a ekologický zároveň. Můžete vybírat z modelů pro vypouštění vody do vsaku nebo do vodoteče. Také velikost působení společnosti Ekoplast je velmi široká. Pokud hledáte čističky Náměšť nad Oslavou, čističky Přibyslav, čističky Pelhřimov nebo čističky Jindřichův Hradec, vždy se můžete na Ekoplast spolehnout. Po zabudování čistírny a jejím připojení na odpad vám pracovníci firmy zdarma čistírnu zapojí a řádně vás proškolí o jejím provozu.

 

Kompletní informace můžete získat na www.ekoplast.cz